Wkrótce w sprzedaży pojawią się zestawy UwMic9 z nowymi odbiornikami

Pierwszy z nich, dedykowany do smartfonów SP-RX9 posiada wbudowaną baterię z możliwością ładowania poprzez kabel USB-C (dołączony do zestawu). Osobno może posłużyć jako mikser, ponieważ posiada aż trzy wejścia audio. Dodatkowo jest wyposażony w mocowanie na gorącą stopkę, wejście na słuchawki oraz wyjście dla urządzenia rejestrującego.

Drugi z odbiorników RX-XLR9 to kompaktowa wersja ze złączem XLR, które znacząco wpływa na poprawę jakości przesyłania sygnału. W czasie gdy złącze USB-C jest podłączone do ładowania i odbiornik jest włączony, następuje automatycznie ładowanie baterii znajdujących się w zasobniku.

Pozostałe cechy funkcjonalne odbiorniki odziedziczyły po swoim poprzedniku RX9.

Dzisiaj ostatni dzień MEGA promocji!

W dniu dzisiejszym obowiązuje ostatni dzień promocji Black Friday. Zapraszamy do skorzystania z rabatów jakie oferują nasi autoryzowani dealerzy. Zachęcamy również do śledzenia promocji świątecznych, które już wkrótce pojawią się w naszej ofercie.

We wrześniu premiera nowego mikrofonu Saramonic Vmic Mini!

Saramonic Vmic Mini to kompaktowy mikrofon pojemnościowy dający znakomitą jakość brzmienia podczas nagrań. Kable  dołączone do zestawu z mikrofonem (TRS i TRRS) sprawiają, że jest on kompatybilny z  wieloma modelami aparatów, kamer i smartfonów. 

Wygraj zestaw Saramonic UwMic9 (RX9 + TX9)

Napisz nam o swoim wymarzonym filmiku z wykorzystaniem zestawu konkursowego. Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony i pomożemy Ci go zrealizować!

Regulamin konkursu "Nagraj show, poczuj flow"

 

1. Postanowienia ogólne

1.1 Przedmiotem niniejszego regulaminu jest określenie warunków konkursu „Nagraj show, poczuj flow”.

1.2 Organizatorem Konkursu jest FOXFOTO s.c., z siedzibą w Łodzi przy ul. Rąbieńskiej 18, kod pocztowy 94-227, NIP 9471916045, REGON 473304713.

1.3 Do udziału może zgłosić się każdy uczestnik, który w okresie trwania konkursu wyśle scenariusz i informację w fejsbukowej wiadomości prywatnej „Video Wysłane”.

 

2. Zasady konkursu

Etap I

2.1 W pierwszym etapie należy przedstawić ciekawy scenariusz na film z wykorzystaniem zestawu konkursowego Saramonic Uwmic9 (RX9 + TX9).

2.2 Autor najciekawszej propozycji otrzyma szansę na Etap II.

2.3 Dla trzech wyróżnionych scenariuszy przewidziane nagrody pocieszenia w postaci koszulek.

Etap II

2.4 Zwycięzca zobowiązuje się do nagrania filmu z wykorzystaniem zestawu konkursowego, który nagra we własnym zakresie na podstawie scenariusza z punktu 2.1

2.5 Czas na realizację nagrania obowiązuje do 10 sierpnia 2018 r.

2.6 Film zostanie udostępniony na profilu marki Saramonic Polska.

2.7  Konkurs obowiązuje w okresie od dnia 5 lipca 2018 r. do dnia 19 lipca 2018 r.

2.8 Wyniki zostaną ogłoszone 20-tego lipca przez jury marki na fejsbukowym profilu.

 

3. Postanowienia końcowe

3.1    Udział w Konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu.

3.2  W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają postanowienia regulaminu firmy Foxfoto oraz odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

3.3   Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. O wszystkich zmianach Organizator będzie informował na stronie www.facebook.com/SaramonicPolska

3.4   Konkurs nie łączy się z innymi konkursami lub promocjami organizowanymi przez markę Saramonic.

3.5 Saramonic Polska zastrzega sobie prawa autorskie i możliwość wykorzystania filmu w social media.

www.saramonic.pl
www.facebook.com/SaramonicPolska

Targi Film Video Foto w Łodzi już za 3 dni!

XXI edycja targów Film Video Foto na hali Expo w Łodzi. To świetna okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć i przetestować sprzęt wielu znanych marek. Odwiedźcie nasze stoisko C10, przy którym będziecie mogli porozmawiać z naszymi przedstawicielami i przetestować nasze produkty. Gorąco Was zapraszamy  do udziału w targach. Do zobaczenia!

Nowości Saramonic ze złączem Lightning

W naszej ofercie pojawiły się nowe wersje adapterów audio ze złączem Lightning, kierowane do użytkowników marki Apple. Urządzenia ułatwią Waszą pracę podczas rejestrowania dźwięku audio w plenerze i w studio. Adaptery i mikrofon są kompatybilne z większością darmowych aplikacji w AppStore. Nagrywajcie wywiady, reportaże, lekcje a nawet muzykę z udziałem dwóch instrumentów!      

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saromonic.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber