Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1 powstał specjalnie z myślą o twórcach korzystających z urządzeń mobilnych firmy Apple (złącze Lightning). Będzie to idealny wybór dla youtuberów, vlogerów, dziennikarzy i osób, które realizują transmisje na żywo. W zestawie znajdziesz 1 nadajnik Blink GO TX oraz 1 odbiornik Blink GO RXD. System automatycznego parowania pozwoli szybko i wygodnie przygotować się do pracy. Inteligentna redukcja szumów i dookólny mikrofon 360º zapewnią doskonałą jakość dźwięku. iPhone lub iPad, do którego podłączysz odbiornik, może być ładowany w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. W zestawie nie zabrakło kabla do ładowania nadajnika oraz osłony przeciwwietrznej.

Dla posiadaczy iPhonów oraz iPadów

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1 powstał specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętu od firmy Apple. Wykorzystany w odbiorniku wtyk Lightning bez trudu podłączysz do swojego iPhona lub iPada.

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1

Doskonała jakość dźwięku

Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1 masz pewność, że Twoje vlogi, wywiady i streamy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Mikrofon wszechkierunkowy 360º sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku. Jeśli szukasz alternatywy dla mikrofonów krawatowych na kablu, niewielki nadajnik Blink GO TX z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D1

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 powstał specjalnie z myślą o twórcach korzystających z urządzeń mobilnych firmy Apple (złącze Lightning). Będzie to idealny wybór dla youtuberów, vlogerów, dziennikarzy i osób, które realizują transmisje na żywo. W zestawie znajdziesz 2 nadajniki Blink GO TX oraz 1 odbiornik Blink GO RXD. System automatycznego parowania pozwoli szybko i wygodnie przygotować się do pracy. Inteligentna redukcja szumów i dookólne mikrofony 360º zapewnią doskonałą jakość dźwięku. iPhone lub iPad, do którego podłączysz odbiornik, może być ładowany w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. W zestawie nie zabrakło odpowiednich kabli do ładowania oraz osłon przeciwwietrznych.

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2

Świetna jakość dźwięku

Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2 masz pewność, że Twoje vlogi, wywiady i streamy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Mikrofony wszechkierunkowe 360º sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku. Jeśli szukasz alternatywy dla mikrofonów krawatowych na kablu, niewielkie nadajniki Blink GO TX z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-D2

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U1

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U1 powstał specjalnie z myślą o twórcach korzystających z urządzeń mobilnych wyposażonych w port USB-C. Będzie to idealny wybór dla youtuberów, vlogerów, dziennikarzy i osób, które realizują transmisje na żywo. W zestawie znajdziesz 1 nadajnik Blink GO TX oraz 1 odbiornik Blink GO RXU. System automatycznego parowania pozwoli szybko i wygodnie przygotować się do pracy. Inteligentna redukcja szumów i dookólny mikrofon 360º zapewnią doskonałą jakość dźwięku. Smartfon lub tablet, do którego podłączysz odbiornik, może być ładowany w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. W zestawie nie zabrakło kabla oraz osłony przeciwwietrznej.

Przeznaczony do urządzeń z portem USB-C

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U1 stworzono specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, tabletów i komputerów wyposażonych w port USB-C. Standard ten, z każdym kolejnym rokiem staje się coraz bardziej powszechny. Złącze, w jakie wyposażono odbiornik Blink GO RXU bez trudu podłączysz więc do setek popularnych urządzeń mobilnych.

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U1

50 metrów zasięgu

Saramonic Blink Go-U1 zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Dzięki temu nagrywana osoba może swobodnie poruszać się z nadajnikiem, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U1

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U2

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U2 powstał specjalnie z myślą o twórcach korzystających z urządzeń mobilnych wyposażonych w port USB-C. Będzie to idealny wybór dla youtuberów, vlogerów, dziennikarzy i osób, które realizują transmisje na żywo. W zestawie znajdziesz 2 nadajniki Blink GO TX oraz 1 odbiornik Blink GO RXU. System automatycznego parowania pozwoli szybko i wygodnie przygotować się do pracy. Inteligentna redukcja szumów i dookólne mikrofony 360º zapewnią doskonałą jakość dźwięku. Smartfon lub tablet, do którego podłączysz odbiornik, może być ładowany w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. W zestawie nie zabrakło odpowiednich kabli do ładowania oraz osłon przeciwwietrznych.

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U2

Długi czas pracy

W pełni naładowane nadajniki Blink GO TX zapewnią Ci nawet do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu, bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż. Nie musisz się również martwić o zasilanie urządzenia, do którego trafia dźwięk, gdy zaplanowałeś(-aś) wielogodzinną transmisję na żywo. Odbiornik Blink GO RXU wyposażono w port USB-C, który pozwoli ładować smartfon w trakcie pracy z zestawem Saramonic Blink Go-U2.

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink Go-U2