SmartRig+ Di

allegrogoogle

Najnowsza generacja interfejsów na urządzenia Apple

Saramonic SmartRig+ Di to najnowsza generacja interfejsów na urządzenia Apple. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla podłączenia szerokiej gamy mikrofonów i instrumentów muzycznych z mobilnym iOsem. Umożliwia podłączenie aż czterech źródeł dźwięku do wyboru, rejestrując sygnał jednocześnie z dwóch kanałów. Przy pomocy pokręteł ustawisz odpowiedni poziom głośności swojego nagrania.

Z jabłkiem w podróży

To idealnie rozwiązanie dla wszystkich miłośników firmy Apple. Urządzenie daje pełną mobilność i satysfakcję z dźwiękowych rezultatów. Adapter posiada 2 wejścia XLR/Jack mono 6,35 mm w tym samym miejscu. Nagraj wokal przy użyciu dowolnego mikrofonu scenicznego i wyjątkowe riffy na swojej gitarze przy pomocy mikrofonu wstęgowego. Jeśli Twój mikrofon wymaga zasilania fantomowego, przełącz przełącznik w adapterze (+48V). Twórz muzykę zawsze i wszędzie.

Zostaw po sobie ślady

Nie potrzebujesz dodatkowo aparatu czy kamery. Wystarczy, że podłączysz adapter do odpowiedniego urządzenia Apple i gotowe! Podłącz mikrofony bądź instrumenty muzyczne za pomocą gniazda XLR/Jack mono 6,35 mm i kabel mini Jack z wyjściem (OUT) do swojego aparatu lub kamery. Nagrywaj filmy instruktażowe, nauki gry na instrumentach albo własne kompozycje, które zaskoczą wszystkich wysoką jakością dźwięku. Przy pomocy przełącznika M/S kontrolujesz nagrywanie z dwóch źródeł w prawym i lewym kanale – tryb monofoniczny (M) lub jednego źródła dźwięku w trybie stereofonicznym (S).

Solidna i poręczna konstrukcja 

Adapter jest mały, lekki i posiada kształt dopasowany do ludzkiej dłoni. Zabierz go na próbę, do studia, wszędzie gdzie chcesz nagrać dźwięk z kilku źródeł dźwięku. Pilnuj swojego urządzenia bo jeszcze się zdziwisz jak szybko potrafi się zawieruszyć. Pamiętaj, że do nagrywania niezbędna jest odpowiednia aplikacja w Twoim urządzeniu firmy Apple. SmartRig+ Di działa tylko z systemami iOS przy pomocy złącza „Lighting”.

Wejścia: 2x XLR/ Jack 6,35 mm 2x mini Jack 3,5 mm
Wyjście: 1x złącze Lighting
Pasmo przenoszenia: 20 Hz –  20 kHz 
Zniekształcenia harmoniczne (THD): poniżej 0,01% @ 1 kHz, – 30 dBu
Niezależna kontrola poziomów dla obu kanałów: +20 dB
Stosunek sygnału od szumu: 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Zasilanie: bateria 9V
Zasilanie Phantom: +48V
Wymiary: 12 x 4 x 4 cm
Waga: 130 g
Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ Di [PL]  Pobierz

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ Di [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz