SmartRig Di

allegroceneo

Podłącz i nagrywaj dla siebie

SmartRig Di to idealne rozwiązanie dla muzyków posiadających urządzenie ze złączem Lightning, którzy podróżują w trasie, ceniąc sobie pełną mobilność i satysfakcję z rezultatów swoich nagrań. Adapter posiada 2 wejścia XLR/Jack mono 6,35 mm w tym samym miejscu. Nagrywaj wokal przy użyciu dowolnego mikrofonu scenicznego i wyjątkowe riffy na swojej gitarze przy pomocy mikrofonu wstęgowego. Jeśli Twój mikrofon wymaga zasilania fantomowego, przełącz przełącznik w adapterze (+48V). Twórz muzykę zawsze i wszędzie.

Rewolucja mobilnej muzyki

Nie musisz dźwigać ciężkich wzmacniaczy, aby korzystnie cieszyć się trenowaniem swoich umiejętności. SmartRig Di umożliwia Ci nagranie wielu instrumentów akustycznych i elektrycznych na Twoje urządzenie z systemem iOS. Instrument lub mikrofon podłączysz do interfejsu za pomocą wejścia na duży Jack (6,35mm) lub XLR.

Mobilny i lekki

Obudowa jest wykonana z wysokiej jakości lekkich materiałów. Wystarczy, że podłączysz interfejs do swojego instrumentu i gotowe. Zainstaluj odpowiednią aplikację w sklepie AppStore, aby wszystko działało prawidłowo. Przy komorze baterii znajduje się miejsce na montaż paska, za pomocą którego przyczepisz adapter w dogodnym miejscu.

Wejście sygnału: gniazdo XLR / Jack TRS (6,35 mm)
Wyjście sygnału: 1x złącze Lightning
Wyjście słuchawkowe: gniazdo mini Jack TRS (3,5 mm)
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz (+/-1,5 dB)
Stosunek sygnału do szumu(SNR): -98 dB (przy zasilaniu typu phantom)
Zniekształcenia harmoniczne (THD): 0,025%
Zasilanie typu phantom +48 V
Maksymalne natężenie zasilania typu phantom: 13 mA
Zasilanie: bateria 9 V
Waga: 75 g
Wymiary: 8,8 x 4,1 x 4,2 cm

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig Di [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz