SmartRig+

allegroceneo

Przenośny adapter, na każdą okazję.

 

 

Saramonic SmartRig+ to uniwersalne rozwiązanie do połączenia szerokiej gamy mikrofonów i instrumentów muzycznych z mobilnym urządzeniem do nagrywania o wysokiej jakości dźwięku. Umożliwia podłączenie aż czterech źródeł dźwięku do wyboru, rejestrując przy tym sygnału z dwóch kanałów. Przy pomocy pokręteł ustawisz odpowiedni poziom głośności swoich ścieżek.

Mobilny muzyk

Rewolucja mobilnej muzyki. To idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy podróżują w trasie dając pełną mobilność i satysfakcję z rezultatów. Adapter posiada 2 wejścia XLR/Jack mono 6,35 mm w tym samym miejscu. Świetne rozwiązanie do nagrywania wokali przy użyciu dowolnego mikrofonu scenicznego oraz wyjątkowe riffy na gitarze przy pomocy mikrofonu wstęgowego. Jeśli Twój mikrofon wymaga zasilania fantomowego, przełącz przełącznik w adapterze (+48V). Twórz muzykę zawsze i wszędzie. 

Nagraj jednocześnie dwa ślady 

Podłącz do adaptera mikrofon i instrument za pomocą gniazda XLR/Jack mono 6,35 mm i kabel mini Jack z wyjścia (OUT) do swojego aparatu lub kamery. Nagrywaj filmy instruktażowe, nauki gry na instrumentach albo własne kompozycje, które zaskoczą wszystkich lepszą jakością dźwięku. Przy pomocy przełącznika M/S kontroluj nagrywanie z dwóch źródeł w trybie monofonicznym (M) lub jednego źródła dźwięku w trybie stereofonicznym (S).

Poręczna konstrukcja

 Adapter jest mały, lekki i posiada kształt dopasowany do ludzkiej dłoni. Zabierz go na próbę, do studia, wszędzie gdzie chcesz nagrać dźwięk z kilku źródeł dźwięku. Pilnuj swojego urządzenia bo jeszcze się zdziwisz jak szybko potrafi się zawieruszyć. Pamiętaj, że do nagrywania niezbędna jest odpowiednia aplikacja w Twoim smartfonie. Urządzenie działa zarówno z systemami iOS i Android.

 

Wejścia: 2x XLR/ Jack 6,35 mm 2x mini Jack 3,5 mm
Wyjście: 1x mini Jack 3,5 mm TRRS
Pasmo przenoszenia: 20 Hz –  20 kHz 
Zniekształcenia harmoniczne (THD): poniżej 0,01% @ 1 kHz, – 30 dBu
Niezależna kontrola poziomów dla obu kanałów: +20 dB
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Zasilanie: bateria 9V
Zasilanie Phantom: +48V
Wymiary: 12 x 4 x 4 cm
Waga: 130 g

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ [PL]  Pobierz

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber