SR-AX100

allegroceneo

Pasywny adapter do połączenia dwóch urządzeń

 

SR-AX100 to bardzo przydatne urządzenie, kiedy chcemy połączyć ze sobą dwa mikrofony lub odbiorniki do jednego źródła rejestrującego. Kompaktowy adapter jest kompatybilny z aparatami i kamerami a nawet uchwytami, które wyposażone są w zimną stopkę. Adapter posiada szereg przydatnych funkcji do kontrolowania dźwięku. Przełącznik na przednim panelu M/S jest odpowiedzialny za wybór typu sygnału wejściowego. W trybie Mono podłączysz oddzielnie dwa dodatkowe urządzenia z możliwością regulacji obu kanałów w lewym i prawym kanale. Tryb Stereo kumuluje sygnał w obu kanałach. Za pomocą pokręteł można sprawnie ustawić optymalny poziom głośności wybranego trybu. W zestawie dołączony jest kabel mini Jack TRS (3,5 mm), służący do podłączenia przedwzmacniacza z dowolnym aparatem lub kamerą

Montaż kilku urządzeń

 SR-AX100 wyposażony jest w trzy stopki umożliwiające przymocowanie dowolnie wybranych urządzeń. W zależności od potrzeb są to np. dwa mikrofony lub dwa odbiorniki umożliwiając rejestrację dźwięku aż z czterech nadajników do jednego aparatu lub kamery. Na dole adaptera znajduje się stopka do przytwierdzenia na aparacie lub kamerze.

Pasywne działanie

 Adapter jest urządzeniem pasywnym i nie wymaga dodatkowego zasilania. Oznacza to, że adapter obsłuży jedynie odbiorniki lub mikrofony, które są wyposażone w zasilanie.

Minimalna moc wejścia: Mikrofon: – 35 dBu
Wejścia: 1x mini Jack TRS (3,5 mm) 2x mini Jack TRS (3,5 mm)
Wyjście: 1x mini Jack TRS (3,5 mm)
Zakres częstotliwości: 20Hz – 20kHz (+/- 0,5 dB)
Wymiary: 76 x 59,5 x 55 mm
Waga: 153 g

Instrukcja obsługi adaptera audio SR-AX100 [PL] Pobierz

Instrukcja obsługi adaptera audio SR-AX100 [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz