SR-AX100

allegroceneo

   

Do połączenia dwóch urządzeń  

 

 

Kompaktowy adapter SR-AX100 dla filmowców, vlogerów i youtuberów, który ułatwi proces tworzenia ścieżki audio dla każdego filmu. W zestawie dołączony jest kabel mini Jack TRS (3,5 mm), służący do podłączenia przedwzmacniacza z dowolnym aparatem lub kamerą. Przełącznik na przednim panelu M/S jest odpowiedzialny za wybór typu sygnału wejściowego. W trybie Mono podłączysz oddzielnie dwa dodatkowe urządzenia z możliwością regulacji obu kanałów w lewym i prawym kanale. Tryb Stereo kumuluje sygnał w lewym i prawym kanale. Za pomocą pokręteł sprawnie ustawisz poziom głośności wybranego trybu. 

Montaż kilku urządzeń

 SR-AX100 wyposażony jest w trzy stopki umożliwiające przymocowanie dodowlnie wybranych urządzeń. W zależności od potrzeb są to np. dwa mikrofony lub dwa odbiorniki umożliwiając rejestrację dźwięku aż z czterech nadajników do jednego aparatu lub kamery. Na dole adaptera znajduje się stopka do przytwierdzenia na aparacie lub kamerze.

Pasywne działanie

 Adapter jest urządzeniem pasywnym, co oznacza, że nie wymaga dodatkowego zasilania. Oznacza to, że adapter obsłuży jedynie odbiorniki lub mikrofony, które są wyposażone w zasilanie. AX-100 miksuje sygnały z dwóch urządzeń w trybie mono lub stereofonicznym.

Minimalna moc wejścia: Mikrofon: – 35 dBu
Wejścia: 1x mini Jack TRS (3,5 mm) 2x mini Jack TRS (3,5 mm)
Wyjście: 1x mini Jack TRS (3,5 mm)
Zakres częstotliwości: 20Hz – 20kHz (+/- 0,5 dB)
Wymiary: 76 x 59,5 x 55 mm
Waga: 153 g

Instrukcja obsługi adaptera audio SR-AX100 [PL] Pobierz

Instrukcja obsługi adaptera audio SR-AX100 [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber