System UwMic9 Kit 1

allegroceneo
Mikrofony bezprzewodowe UwMi9

 UwMic9 Kit 1 to system bezprzewodowy z jednym odbiornikiem nadajnikiem. Świetna alternatywa dla jednoosobowego dialogu przed kamerą, aparatem czy smartfonem. System poza zestawem Kit 1 posiada w ofercie jeszcze dwa nadajniki do wyboru: TX-XLR9 – nadajnik XLR z zasilaniem phantom(+48V) oraz mikrofon reporterski HU9 z z wbudowanym nadajnikiem. UwMic9 będzie kompatybilny z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku przy pomocy odpowiednich akcesoriów. Bez znaczenia czy posiadasz lustrzankę czy smartfona. Dokonaj odpowiedniego wyboru zestawów, dostosowując wymarzoną konfigurację dla siebie!

Odbiornik RX9. Mózg całego systemu

Zestawy UwMic9 to przede wszystkim odbiorniki. To one odpowiadają za przesyłanie dźwięku z nadajnika za pomocą częstotliwości radiowej UHF, przekazując sygnał do rejestracji przy pomocy odpowiedniego kabla. RX9 umożliwia korzystanie z funkcji takich jak: parowanie z nadajnikami przy pomocy funkcji „Auto scan” lub podczerwieni (IR), podłączenie słuchawek do monitorowania dźwięku oraz ustawienie optymalnej głośności całego systemu bezprzewodowego. Jeden odbiornik obsłuży jednocześnie 2 nadajniki, umożliwiając wybór spośród 96 kanałów transmisji. Odporność odbiornika zapewnia trwała,  w pełni metalowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniem w czasie użytkowania.

 

96 

kanałów transmisji do wyboru

 

AA 

zasilanie bateriami typu AA  

 

A | B 

dwie grupy nadajników

 

AutoScan 

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

 

Nadajnik TX9. Źródło dźwięku

Nadajnik przy współpracy z mikrofonem krawatowym daje nam możliwość wysłania sygnału audio do odbiornika. Z łatwością podłączysz te dwa elementy ze sobą przy pomocy wejścia „Mic” korzystając z możliwości zabezpieczenia przed wypięciem, jakie daje złącze mikrofonu mini Jack 3,5 milimetra (TRS). Oznaczenie to świadczy o określonym typie złącza mini Jacka, jakie będzie kompatybilne z tym gniazdem. Najlepszym przykładem innego wejścia mini Jack 3,5 milimetra są smartfony, w których prawidłowe działanie określa złącze TRRS. W zestawie znajduje się również mocowanie, które szybko można przypiąć do paska oraz uchwyt do mikrofonu.

Łącz ze sobą

więcej możliwości

 

System bezprzewodowy UwMic9 połączysz ze sobą na kilka różnych sposobów.

 

Jeden odbiornik systemu umożliwia obsługę jednocześnie dwóch nadajników. Jeżeli Twoje działania wymagają większej liczby nadajników, doposaż się w kolejny zestaw systemu i połącz odbiorniki do urządzenia audio. Dostępne adaptery audio jak SR-AX100 czy SR-PAX1 umożliwiają połączenie dwóch odbiorników do jednego źródła dźwięku bez używania profesjonalnych mikserów audio. Podczas korzystania z większej liczby nadajników trzeba pamiętać o ustawieniu innej częstotliwości w każdym z nadajników.

 

Solidarny z każdym urządzeniem

Wsparcie systemu UwMic9 to kolejna jego zaleta. W całej gamie dostępnych produktów znajdziesz niezbędne akcesoria. Część nich znajduje się w rozbudowanych zestawach, a także w ich pojedynczych elementach. Niektóre z nich dostępne są poza zestawem jak np. akcesoria do urządzeń mobilnych. Masz iPhone’a, smartfona z gniazdem USB typu C? Żaden problem. Wyposaż w dostępne połączenia kompatybilne z Twoim sprzętem. 

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Czułość: -95 dBm
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Poziom wyjściowy słuchawek: 30mW (16Ω)
Poziom wyjściowy audio:
-60dBV
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (± 3 dB)
Zasilanie:

nadajnik: 2 baterie typu AA

odbiornik: 2 baterie typu AA

Waga:

nadajnik: 260 g

odbiornik: 275 g

Wymiary:

nadajnik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

odbiornik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

Instrukcja obsługi systemu UwMic9 Pobierz

Instrukcja obsługi miksera i odbiornika SP-RX9 Pobierz

Instrukcja obsługi odbiornika RX-XLR9 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz