Systemy bezprzewodowe

VADEMECUM Systemy bezprzewodowe

Systemy bezprzewodowe to urządzenia, które ułatwiają nagrywanie dźwięku określonych odległości w stosunku od odbiornika do nadajnika w zestawie z mikrofonem krawatowym. Możemy ich używać zarówno do nagrywania dźwięku kamerą, aparatem, GoPro czy smartfonami z określonymi wejściami w systemach iOS i Android (Lightning, USB-C). Każdy z zestawów charakteryzuje się określonymi możliwościami przestrzeni radiowej, czyli tzw. – częstotliwości. Wyróżnia się dwa podstawowe pasma przenoszenia takie jak analogowe (MHz) i cyfrowe (GHz). Jak sama nazwa wskazuje analogowe pasma trzeba ustawić w sposób ręczny, tak aby nie zakłócać innej przestrzeni, natomiast cyfrowe ustawiają się w sposób automatyczny wybierając wolną częstotliwość w danym obszarze. 

W naszej ofercie posiadamy odbiorniki z różnymi typami wyjść. Takich np. jak mini Jack 3,5 mm TRS (aparat, kamera, rejestrator); mini Jack 3,5 mm TRRS (smartfony z wejściem na mini Jack) oraz z wejściami typu Lightning oraz USB-C

Nadajniki, czy inaczej transmitery są dołączane do zestawów w kilku konfiguracjach: z jednym, z dwoma a nawet z trzema. Sugeruje nam to możliwość nagrywania i rozdzielania na maksymalnie dwie ścieżki w dwóch trybach: (Stereo) bądź miksowania ich jednocześnie (Mono).

Z reguły w zestawach naszych mikroportów znajdują się niezbędne akcesoria w postaci kabli, do różnych połączeń, mikrofonów, osłon piankowych czy adapterów montażowych. Opcjonalnie są dostępne pozostałe akcesoria dedykowane do innych typów połączeń oraz osłony przeciwwietrzne.

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber