Blink100 B2

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B2 (RX + TX + TX) pozwoli w wygodny sposób pracować z aparatami, kamerami, rejestratorami audio, komputerami, smartfonami i tabletami wyposażonymi w gniazdo mini Jack 3,5 mm. W jego skład wchodzi 1 odbiornik Blink100 RX oraz 2 nadajniki Blink100TX. To idealny wybór dla osób, które chcą nagrywaź dźwięk z 2 źródeł jednocześnie. System ten na pewno docenią twórcy internetowi, youtuberzy oraz twórcy webinarów. Zasięg transmisji dźwięku między mikroportami wynosi 50 metrów. Pełne naładowanie wbudowanych akumulatorów zapewni do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Urządzenia wyposażono w system automatycznego parowania oraz tryb redukcji szumów. W zestawie nie zabrakło niezbędnych kabli oraz osłon przeciwwietrznych „deadcat”.

Dziesiątki zastosowań

Mikroporty wchodzące w skład zestawu (2 nadajniki oraz 1 odbiornik) świetnie wpisują się w charakter pracy vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach. Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B2 (RX + TX + TX) zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Dzięki temu nagrywane osoby mogą swobodnie poruszać się z nadajnikami, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

 

 Świetna jakość dźwięku

 

Praca z zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B2 (RX + TX + TX) sprawi, że wystąpienia przed kamerą, wywiady, streamy, wykłady oraz rozmowy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Wbudowane w nadajniki mikrofony wszechkierunkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku nagrywanym z dwóch niezależnych źródeł (idealny wybór do wywiadów 1 na 1!). Jeśli nie przepadasz za plączącymi się kablami mikrofonów krawatowych, to rozwiązanie na pewno spełni Twoje oczekiwania!

 

Setki kompatybilnych urządzeń

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B2 (RX + TX + TX) to wszystko, czego potrzebujesz, aby w komfortowy sposób nagrywać dźwięk wysokiej jakości za pomocą dziesiątek różnych urządzeń. Smartfony, tablety rejestratory dźwięku, aparaty, kamery, interfejsy audio oraz miksery – wystarczy, że wybrane urządzenie będzie wyposażone w port mini Jack 3,5 mm! W zestawie znajdziesz też kabel, który zapewni odpowiednią łączność z takim gniazdem.

 

Poznaj całą rodzinę Blink100!

Urządzenia, które wykorzystujesz do nagrywania dźwięku, nie są wyposażone w gniazdo mini Jack 3,5 mm? Nic nie szkodzi. W rodzinie Saramonic Blink100 nie zabrakło zestawów oferujących alternatywne wersje odbiorników. Powstały one specjalnie z myślą o użytkownikach nowoczesnych smartfonów, tabletów i komputerów. Warianty B3 i B4 z łatwością podłączysz do iPhonów oraz iPadów wyposażonych w porty Lightning. Zestawy B5 i B6 będą znakomitym wyborem dla osób, które chcą nagrywać dźwięk z poziomu gniazda USB-C.

 

 

Do 10 godzin nieprzerwanej pracy

 

W pełni naładowany zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B2 (RX + TX + TX) może zapewnić nawet do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż.

  

 Redukcja szumów otoczenia

Przyciski „+” oraz „-„, które znajdziesz na obudowie nadajnika, pozwalają regulować wzmocnienie sygnału („gain”). Ich jednoczesne wciśnięcie umożliwia też włączenie lub wyłączenie specjalnego trybu redukcji szumów otoczenia. W zestawie z mikroportami nie zabrakło również wysokiej klasy osłony typu „deadcat”. Pozwoli ona zredukować niepożądane odgłosy wywołane przez wiatr podczas nagrywania na otwartej przestrzeni.

 

 Zawsze na swoim miejscu

Zarówno nadajnik Blink100 TX, jak i odbiornik Blink 100 RX wyposażono w specjalny klips, który umożliwi wygodne przypięcie urządzeń do koszuli, bluzy lub klapy marynarki. Zastosowanie takiego rozwiązania daje pewność, że mikroport pozostanie na swoim miejscu.

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 50 metrów
Złącze:  mini Jack 3,5 mm TRS
Zasilanie: wbudowany akumulator
Czas działania na jednym ładowaniu ok. 10 h
Pojemność wbudowanego akumulatora: 90 mAh
Porty: USB-C, mini Jack 3,5 mm
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Moc wyjściowa: 6 dBm
Waga: odbiornik i nadajnik: 16,5 g
Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 80 dB
Czułość wbudowanego mikrofonu: -39 dB ± 2 dB
Wymiary: odbiornik i nadajnik: 39 x 35 x 14 mm

Instrukcja obsługi Blink100 Pobierz

 

Zawartość zestawu

  • 1 x odbiornik Blink100 RX
  • 2 x nadajnik Blink100 TX
  • 1 x kabel 3,5 mm TRS / TRS
  • 1 x kabel 3,5 mm TRS / TRRS
  • 3 x kabel USB-A / USB-C
  • 2 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat”

Karta gwarancyjna Pobierz