Blink100

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B1 (RX + TX) pozwoli w wygodny sposób pracować z aparatami, kamerami, rejestratorami audio, komputerami, smartfonami i tabletami wyposażonymi w gniazdo mini Jack 3,5 mm. W jego skład wchodzi 1 nadajnik Blink100 TX oraz 1 odbiornik Blink100 RX. System ten na pewno docenią twórcy internetowi, youtuberzy oraz osoby prowadzące webinary. Zasięg transmisji dźwięku między mikroportami wynosi 50 metrów. Pełne naładowanie wbudowanych akumulatorów zapewni do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Urządzenia wyposażono w system automatycznego parowania oraz tryb redukcji szumów. W zestawie nie zabrakło niezbędnych kabli oraz osłony przeciwwietrznej „deadcat”!

Dziesiątki zastosowań

Dwa mikroporty wchodzące w skład zestawu (nadajnik oraz odbiornik) świetnie wpisują się w charakter pracy vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach. Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B1 (RX + TX) zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Dzięki temu nagrywana osoba może swobodnie poruszać się z nadajnikiem, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

 Świetna jakość dźwięku

Praca z zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B1 (RX + TX) sprawi, że wystąpienia przed kamerą, wywiady, streamy, wykłady oraz rozmowy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Wbudowany w nadajnik mikrofon wszechkierunkowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku. Jeśli nie przepadasz za plączącymi się kablami mikrofonów krawatowych, to rozwiązanie na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Setki kompatybilnych urządzeń

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B1 (RX + TX) to wszystko, czego potrzebujesz, aby w komfortowy sposób nagrywać dźwięk wysokiej jakości za pomocą dziesiątek różnych urządzeń. Smartfony, tablety rejestratory dźwięku, aparaty, kamery, interfejsy audio oraz miksery – wystarczy, że wybrane urządzenie będzie wyposażone w port mini Jack 3,5 mm! W zestawie znajdziesz kabel, który zapewni odpowiednią łączność z takim gniazdem (zarówno w wariancie TRS, jak i TRRS).

 

Poznaj całą rodzinę Blink100!

Urządzenia, które wykorzystujesz do nagrywania dźwięku, nie są wyposażone w gniazdo mini Jack 3,5 mm? Nic nie szkodzi. W rodzinie Saramonic Blink100 nie zabrakło zestawów oferujących alternatywne wersje odbiorników. Powstały one specjalnie z myślą o użytkownikach nowoczesnych smartfonów, tabletów i komputerów. Warianty B3 i B4 z łatwością podłączysz do iPhonów oraz iPadów wyposażonych w porty Lightning. Zestawy B5 i B6 będą znakomitym wyborem dla osób, które chcą nagrywać dźwięk z poziomu gniazda USB-C.

 

 

Do 10 godzin nieprzerwanej pracy

 

W pełni naładowany zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B1 (RX + TX) może zapewnić nawet do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż.

 

  Redukcja szumów otoczenia

Przyciski „+” oraz „-„, które znajdziesz na obudowie nadajnika, pozwalają regulować wzmocnienie sygnału („gain”). Ich jednoczesne wciśnięcie umożliwia też włączenie lub wyłączenie specjalnego trybu redukcji szumów otoczenia. W zestawie z mikroportami nie zabrakło również wysokiej klasy osłony typu „deadcat”. Pozwoli ona zredukować niepożądane odgłosy wywołane przez wiatr podczas nagrywania na otwartej przestrzeni.

 

 Zawsze na swoim miejscu

Zarówno nadajnik Blink100 TX, jak i odbiornik Blink 100 RX wyposażono w specjalny klips, który umożliwi wygodne przypięcie urządzeń do koszuli, bluzy lub klapy marynarki. Zastosowanie takiego rozwiązania daje pewność, że mikroport pozostanie na swoim miejscu.

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 50 metrów
Złącze:  mini Jack 3,5 mm TRS
Zasilanie: wbudowany akumulator
Czas działania na jednym ładowaniu ok. 10 h
Pojemność wbudowanego akumulatora: 90 mAh
Porty: USB-C, mini Jack 3,5 mm
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Moc wyjściowa: 6 dBm
Waga: odbiornik i nadajnik: 16,5 g
Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 80 dB
Czułość wbudowanego mikrofonu: -39 dB ± 2 dB
Wymiary: odbiornik i nadajnik: 39 x 35 x 14 mm

Instrukcja obsługi Blink100 Pobierz

 

Zawartość zestawu

  • 1 x odbiornik Blink100 RX
  • 1 x nadajnik Blink100 TX
  • 1 x kabel 3,5 mm TRS / TRS
  • 1 x kabel 3,5 mm TRS / TRRS
  • 2 x kabel USB-A / USB-C
  • 1 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat”

Karta gwarancyjna Pobierz