Blink100 B3

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B3 (RXDI + TX) pozwoli w wygodny sposób pracować z iPhonami oraz iPadami wyposażonymi w port Lightning. System ten na pewno docenią twórcy internetowi, youtuberzy i streamerzy korzystający ze sprzętu od Apple. W skład zestawu wchodzi 1 nadajnik Blink100 TX oraz 1 odbiornik Blink100 RXDi wpinany bezpośrednio do wybranego urządzenia. iPhona lub iPada można ładować w trakcie nagrań za pomocą dodatkowego portu USB-C. Zasięg transmisji dźwięku wynosi 50 metrów. Pełne naładowanie wbudowanego w nadajnik akumulatora zapewni do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Urządzenia wyposażono w system automatycznego parowania oraz tryb redukcji szumów. W zestawie nie zabrakło niezbędnych kabli oraz osłony przeciwwietrznej „deadcat”.

Dziesiątki zastosowań

Dwa mikroporty wchodzące w skład zestawu (nadajnik oraz odbiornik) świetnie wpisują się w charakter pracy vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach. Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B3 (RXDI + TX) zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Dzięki temu nagrywana osoba może swobodnie poruszać się z nadajnikiem, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik bez jakichkolwiek zakłóceń.

Świetna jakość dźwięku

 

Praca z zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B3 (RXDI + TX) sprawi, że wystąpienia przed kamerą, wywiady, streamy, wykłady oraz rozmowy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Wbudowany w nadajnik mikrofon wszechkierunkowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku. Jeśli nie przepadasz za plączącymi się kablami mikrofonów krawatowych, to rozwiązanie na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Idealny dla użytkowników sprzętu firmy Apple

 

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink100 B3 (RXDI + TX) powstał specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętu od firmy Apple. Wykorzystany w odbiorniku wtyk Lightning bez trudu podłączysz do swojego iPhona lub iPada, nawet jeśli urządzenie znajduje się w pancernym etui!

Poznaj całą rodzinę Blink100!

Urządzenia, które wykorzystujesz do nagrywania dźwięku, nie są wyposażone w gniazdo Lightning? Nic nie szkodzi. W rodzinie Saramonic Blink100 nie zabrakło zestawów oferujących alternatywne wersje odbiorników. Warianty B1 i B2 z łatwością podłączysz do aparatów, kamer, rejestratorów dźwięku i innych urządzeń wyposażonych w gniazdo mini Jack 3,5 mm. Zestawy B5 i B6 będą znakomitym wyborem dla osób, które chcą nagrywać dźwięk na urządzeniach oferujących port USB-C.

ODBIORNIKI RX ORAZ RXUC NIE SĄ CZĘŚCIĄ ZESTAWU. PRZED ZAKUPEM UPEWNIJ SIĘ, ŻE WYBRAŁEŚ(-AŚ) WŁAŚCIWY WARIANT PRODUKTU.

 

Do 10 godzin nieprzerwanej pracy

 

W pełni naładowany nadajnik Blink100 TX może zapewnić nawet do 10 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, nakręcisz całonocne wesele, a także zrealizujesz długi wywiad lub reportaż.

 

 Redukcja szumów otoczenia

Przyciski „+” oraz „-„, które znajdziesz na obudowie nadajnika, pozwalają regulować wzmocnienie sygnału („gain”). Ich jednoczesne wciśnięcie umożliwia też włączenie lub wyłączenie specjalnego trybu redukcji szumów otoczenia. W zestawie z mikroportami nie zabrakło również wysokiej klasy osłony typu „deadcat”. Pozwoli ona zredukować niepożądane odgłosy wywołane przez wiatr podczas nagrywania na otwartej przestrzeni.

 

 Zawsze na swoim miejscu

Zarówno nadajnik Blink100 TX, jak i odbiornik Blink 100 RX wyposażono w specjalny klips, który umożliwi wygodne przypięcie urządzeń do koszuli, bluzy lub klapy marynarki. Zastosowanie takiego rozwiązania daje pewność, że mikroport pozostanie na swoim miejscu.

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 16 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 50 metrów
Złącze odbiornika: Lightning
Zasilanie: wbudowany akumulator
Czas działania na jednym ładowaniu ok. 10 h
Pojemność wbudowanego akumulatora: 90 mAh
Port nadajnika: USB-C
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Moc wyjściowa: 6 dBm
Waga: odbiornik i nadajnik: 16,5 g
Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 80 dB
Czułość wbudowanego mikrofonu: -39 dB ± 2 dB
Wymiary: odbiornik i nadajnik: 39 x 35 x 14 mm

Instrukcja obsługi Blink100 Pobierz

 

Zawartość zestawu

  • 1 x odbiornik Blink100 RXDi
  • 1 x nadajnik Blink100 TX
  • 2 x kabel USB-A / USB-C
  • 1 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat”

Karta gwarancyjna Pobierz