Blink500 Pro B8

allegroceneo

Saramonic Blink500 Pro B8 to rewolucyjny zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku pozwalający nagrywać aż 4 osoby jednocześnie. To idealny wybór dla filmowców, vlogerów youtuberów i dziennikarzy. Jeśli szukasz sposobu na szybkie, wygodne i bezproblemowe rejestrowanie głosu podczas paneli dyskusyjnych, konferencji lub wywiadów, ten zestaw to wszystko, czego potrzebujesz. Nadajniki i odbiornik są kompaktowe i ultralekkie, dzięki czemu nie zajmą dużo miejsca w Twoim filmowym niezbędniku. Zestaw oferuje długi czas pracy i do 50 metrów zasięgu. Prezentowany wariant produktu jest kompatybilny z aparatami, kamerami, rejestratorami dźwięku, interfejsami audio lub smartfonami wyposażonymi w gniazdo mini Jack 3,5 mm (TRS lub TRRS). W zestawie komplet kabli i osłony przeciwwietrzne.

Nagrywaj 4 osoby jednocześnie!

Saramonic Blink500 Pro B8 to prawdziwa rewolucja w świecie bezprzewodowej transmisji dźwięku. Jeden zestaw, w którego skład wchodzi 1 odbiornik i aż 4 nadajniki pozwoli Ci w ciągu kilku chwil przygotować się do nagrywania dźwięku z aż 4 niezależnych źródeł. Wywiady, panele dyskusyjne, scenki do Twoich filmów na YouTube, śluby, konferencje – a to wszystko bez plączących się kabli i problemów z łącznością.

Dziesiątki zastosowań

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 Pro B8 zaprojektowano w taki sposób, aby zajmował jak najmniej miejsca w Twoim filmowym niezbędniku. Dzięki temu odbiornik i nadajniki świetnie sprawdzą się wśród vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach.

 

Złącze mini Jack 3,5 mm

Czterokanałowy odbiornik Blink500 Pro 4RX pozwala skorzystać z przewodu wyjściowego TRS lub TRRS. Oznacza to, że urządzenie bez trudu połączysz nie tylko z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami, rejestratorami dźwięku i mikserami, ale także smartfonami, tabletami i komputerami wyposażonymi w wejście 3,5 mm. 

 

Kontrola nagrań

 

Odbiornik Blink500 Pro 4RX wyposażono w czytelny i podświetlany ekran. Kontrola ustawień sygnału jest dzięki temu jeszcze wygodniejsza! Na wyświetlaczu sprawdzisz również takie parametry jak poziom naładowania, zasięg oraz stan łączności ze wszystkimi 4 odbiornikami. Urządzenie wyposażono również w przycisk „mute”, który jednym kliknięciem wyciszy rejestrowany dźwięk. Taką samą funkcję oferują również nadajniki.

 

 

 8 h pracy na jednym ładowaniu

 

W pełni naładowany odbiornik Blink500 Pro 4RX zapewni Ci aż 8 godzin nieprzerwanej pracy. Jeśli planujesz jeszcze dłuższe nagrania, możesz skorzystać z portu USB-C i zasilać urządzenie za pomocą power banku lub zasilacza. Nadajniki Blink500 Pro TXS gwarantują ok. 4 godzin pracy na jednym ładowaniu.

 

 

 50 metrów zasięgu

 

Zestaw Saramonic Blink500 Pro B8 zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Nagrywane osoby mogą swobodnie poruszać się z nadajnikami Blink500 Pro TXS, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik Blink500 Pro 4RX bez jakichkolwiek zakłóceń!

 

 

 Stereo lub mono

 

Na obudowie odbiornika Blink500 Pro 4RX znajdziesz przełącznik, pozwalający wybrać pomiędzy dźwiękiem MONO i STEREO. Wygodne rozdzielanie kanałów to jeszcze większa kontrola nad Twoim materiałem. Po zakupieniu specjalnego kabla 2 x 3,5 mm TRS / 4 x XLR lub 2 x 3,5 mm TRS / 4 x 3,5 mm TRS możesz też rozdzielić sygnał ze wszystkich mikroportów dostępnych w zestawie i zapisać je na 4 osobnych ścieżkach!

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 18 kHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 50 metrów
Złącze:  mini Jack 3,5 mm TRS
Zasilanie:

wbudowany akumulator Li-on

port USB-C DC 5 V

Czas działania na jednym ładowaniu
 • nadajnik Blink500 Pro TXS: ok. 4 h
 • odbiornik Blink500 Pro 4RX: ok. 8 h
Pojemność wbudowanego akumulatora: 90 mAh
Porty: USB-C, mini Jack 3,5 mm
Charakterystyka mikrofonu: dookólna
Moc wyjściowa: < 10 mW
Waga:

odbiornik: 50 g

nadajnik: 17 g

Stosunek sygnału od szumu (SNR):
 • nadajnik Blink500 Pro TXS: 78 dB
 • odbiornik Blink500 Pro 4RX: > 80 dB
Czułość: -39 dB
Wymiary:
 • nadajnik Blink500 Pro TXS: 61 x 20 x 14 mm
 • odbiornik Blink500 Pro 4RX: 66 x 49 x 21 mm

Instrukcja obsługi Blink500 Pro B8 Pobierz

 

Zawartość zestawu

 • 1 x odbiornik Blink500 Pro 4RX
 • 4 x nadajnik Blink500 Pro TXS
 • 4 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat”
 • 5 x kabel USB-C
 • 1 x kabel „Y” – dual 3,5 mm TRS / 3,5 mm TRS do aparatów
 • 1 x kabel „Y” – dual 3,5 mm TRS / 3,5 mm TRRS do smartfonów

Karta gwarancyjna Pobierz