Blink500 ProX B2

allegroceneo

Saramonic Blink 500 ProX B2  to zaawansowany system bezprzewodowy w cyfrowej transmisji 2,4 GHz.  Zapewnia wysoką jakość dźwięku z przeznaczeniem do nagrywania dwóch osób. Idealny do wywiadów i 2-osobowego dialogu z nadawcami, podcasterami, vlogerami, livestreamerami, twórcami YouTube i filmowcami.

 Blink500 ProX B2 to kolejna generacja niezwykle udanego systemu Blink500 Pro. Kontynuacja prostej obsługi w połączeniu z nowelizacją zaawansowanych funkcji oraz podwyższoną jakością dźwięku sprawia, że system wyróżnia się na tle konkurencji. Zaktualizowana konstrukcja  w postaci poprawionych produkcyjnie wyświetlaczy OLED, wydłużona żywotność baterii, rozszerzony zakres zasięgu to istotne wprowadzenie zmian dla oryginalności systemu z półki ProX.

Ładowarka Pro z funkcją etui

 

Dołączone etui to przenośna ładowarka, która chroni elementy systemu podczas przechowywania i transportu. Jest wyposażona w akumulator o pojemności 2000 mAh. Niezależny akumulator wewnętrzny umożliwia ładowanie w dowolnym miejscu przy pomocy powerbanka, ładowarki lub komputera z wejściem USB.

 

 

Niezrównana moc i zasięg

Rewolucyjne parowanie jednym dotknięciem wbudowane w etui z funkcją ładowania umożliwia łatwą synchronizację nadajnika i odbiornika bez ingerencji w menu, przeszukiwania kanałów, a nawet usuwania elementów systemu z obudowy.

Dzięki rozszerzonemu zasięgowi do 100 metrów i wydłużonemu czasu pracy baterii do 8 godzin, użytkownik zdobywa swobodę szerszych, bardziej ekspansywnych nagrań bez obawy przed „dropoutami” mając możliwość nagrywania dźwięku przez cały dzień na jednym ładowaniu.

 

Odbiornik RX Pro z funkcją Mono/Stereo

RX posiada również bardzo pożądane ustawienie wyjścia Mono / Stereo podczas korzystania z drugiego nadajnika TX (dołączonego do B2, a także sprzedawanego oddzielnie), co daje możliwość nagrywania każdego mikrofonu do dwóch oddzielnych kanałów audio. Przesyła bezprzewodowo sygnał na poziomie mikrofonu lub linii i zapewnia zasilanie wtykowe do mikrofonów.

Wyjście słuchawkowe 3,5 mm z regulacją poziomu umożliwia monitorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym, nawet jeśli aparat lub urządzenie nie ma wyjścia słuchawkowego. Posiada również żywy wyświetlacz OLED, który pozwala zobaczyć istotne informacje i żywotność baterii odbiornika i nadajników na pierwszy rzut oka, bez konieczności dostępu do menu.

Dwukanałowy odbiornik Blink 500 Pro RX zawiera zarówno kable wyjściowe TRS, jak i TRRS, które doskonale współpracują z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami i innymi aparatami fotograficznymi, rejestratorami, mikserami, nowoczesnymi komputerami, a także smartfonami i tabletami z gniazdami słuchawkowymi. Łatwo system połączyć z kablami Lightning (LC-C35) lub USB-C (UTC-C35) do urządzeń mobilnych pozbawionych wejścia 3,5 mm, które znajdują się w osobnej ofercie.

 

Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 50Hz – 18 KHz
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 100 metrów
Wyjście audio: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom wyjściowy audio: –60 dBV do -20 dBV
Wymagania dotyczące zasilania: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub Micro USB DC 5V
Żywotność baterii: do 8h
Gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
Referencyjny poziom wejścia audio: -30~42dBv WEJŚCIE MIC, tłumienie 0 dB
Wymagania dotyczące zasilania ładowarki: port USB-C (5V / 1.5A)
Moc ładowarki:  2000mAh
Czas ładowania: 3h
Waga ładowarki: 200g
Wymiary ładowarki: 123×102×39,7 mm
Maksymalna wartość SPL:

Wbudowany mikrofon: 120dB SPL

Mikrofon krawatowy: 110dB SP

Moc wyjściowa RF: 10mW
Antena: PIFA
Waga:

odbiornik: 32 g

nadajnik: 32 g

Stosunek sygnału do szumu (SNR): > 78dB
Czułość mikrofonów w nadajniku:

mikrofon wbudowany: -39 dB

mikrofon krawatowy: -39 dB

Wymiary:

odbiornik:  56x38x29,4 mm

nadajnik: 56,5×38×26,1 mm

Instrukcja obsługi Blink500 ProX Pobierz

ładowarka do parowania systemu służąca również jako walizka do przechowywania

mini Jack 3,5 mm TRS / mini Jack 3,5 mm TRS

 

kabel do połączenia odbiornika

z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku

 

mini Jack 3,5 mm TRS / mini Jack 3,5 mm TRRS

kabel do połączenia odbiornika z systemami iOS

lub Android wyposażonych w wejście mini Jack 3,5 mm TRRS

mikrofon krawatowy

mikrofon krawatowy do połączenia z nadajnikiem

kabel USB/USB-C

kabel USB-A/USB typu C do ładowania systemu Blink500 Pro poprzez ładowarkę

 

Karta gwarancyjna Pobierz