Blink500 ProX B3

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) to świetny wybór dla vlogerów, dziennikarzy, youtuberów, tiktokerów i twórców internetowych. W pudełku znajdziesz odbiornik, który podłączysz do iPada lub iPhona ze złączem Lightning, nadajnik, unikalne etui ładujące, mikrofon krawatowy i dodatkowe akcesoria. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie profesjonalną jakość nagrań z poziomu urządzeń firmy Apple. Zestaw zapewni zasięg transmisji wynoszący 100 m. Produkt wyróżnia się ultraniskim poziomem latencji oraz świetnym stosunkiem sygnału do szumu. W zestawie znajdziesz też unikalne etui ładujące, które ułatwi przechowywanie urządzeń, a także pozwoli wygodnie uzupełniać energię w nadajniku.

  Dla użytkowników sprzętu Apple

  Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) powstał specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętu od firmy Apple. Wykorzystany w odbiorniku wtyk Lightning bez trudu podłączysz do swojego iPhona lub iPada, nawet jeśli urządzenie znajduje się w pancernym etui!

  Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX)

  Profesjonalna jakość dźwięku

  Nadajnik, który znajdziesz w zestawie Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) wyposażono we wbudowany mikrofon pojemnościowy o dookólnej charakterystyce działania. Współczynnik sygnału do szumu wynosi tu 84 dB, częstotliwość próbkowania 48 KHz, a pasmo przenoszenia 20-20 KHz. Takie parametry pozwalają nagrywać czysty i wyraźny dźwięk z niemal niesłyszalnym szumem tła.

   

  Niezbędnik twórcy video

  Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) to zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku, składający się z 1 odbiornika, 1 nadajnika, etui pełniącego funkcję stacji ładującej oraz niezbędnych akcesoriów. Ultralekkie mikroporty doskonale sprawdzą się podczas realizowania wywiadów, reportaży, vlogów, transmisji na żywo, webinarów, zdalnych wykładów lub filmowania wesel.

  100 metrów zasięgu

  Zasięg sygnału, jaki oferuje zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) wynosi 100 metrów. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się z mikroportem po dużym terenie, a wysokiej jakości dźwięk zostanie zarejestrowany bez jakichkolwiek zakłóceń.

  Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX)

  Dodatkowy mikrofon krawatowy

  W zestawie Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) znajdziesz wysokiej jakości mikrofon krawatowy. Będzie to idealny wybór dla osób, którym zależy na tym, aby w kadrze nie było widać nadajnika. Takie rozwiązanie pozwoli nagrywać dźwięk jeszcze bliżej mówiącej osoby.

  Dźwięk bez opóźnień

  Zestaw Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) charakteryzuje się imponująco niskim poziomem latencji, który wynosi zaledwie 8 ms. To doskonała wiadomość dla osób, które chcą wykorzystać go podczas transmisji online i mieć pewność, że podczas nagrań nie pojawią się żadne opóźnienia dźwięku!

  10 godzin nieprzerwanej pracy

  W pełni naładowany nadajnik, który znajdziesz w zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) zapewni 10 godzin swobodnej pracy z dźwiękiem. Z powodzeniem nagrasz w tym czasie kilka odcinków swojego programu na YouTube, zrealizujesz długi wywiad lub całodniowy reportaż.

  Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX)

  Etui ładujące

  Mimo że nadajnik można z powodzeniem ładować przez port USB-C, w zestawie Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) znajdziesz coś ekstra. Specjalne etui ładujące Blink500 ProX B3/5 BOX zapewni odpowiednią ochronę urządzeniom, pozwalając przy tym uzupełniać energię w nadajniku. Całkowicie naładowany pokrowiec gwarantuje 2,5 ładowań. Odbiornik zasilany jest bezpośrednio z iPhona lub iPada.

  Podświetlany ekran nadajnika

  Nadajnik, który znajdziesz w zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 ProX B3 (RXDi + TX) wyposażono w duży podświetlany ekran. Kontrola ustawień jest dzięki temu jeszcze wygodniejsza! Na wyświetlaczu sprawdzisz m.in. takie parametry jak naładowanie akumulatora, poziom wzmocnienia sygnału, zasięg oraz stan łączności.

  Zawsze na swoim miejscu

  Niewielka waga nadajnika Blink500 ProX TX sprawi, że nie raz zapomnisz o jego obecności. W łatwy sposób możesz przypiąć go do koszuli, bluzy lub marynarki, za pomocą specjalnego klipsa. Zastosowanie takiego rozwiązania daje pewność, że mikroport zawsze pozostanie na swoim miejscu.

  Nagrania pod kontrolą

  Odbiornik Blink500 ProX RXDi wyposażono w gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Monitorowanie nagrywanych wywiadów, rozmów i wypowiedzi umożliwi skuteczne wychwycenie trzasków, szumów lub innych niepożądanych dźwięków. Będzie to również świetny sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Z kolei nadajnik wyposażono w przyciski „mute”. Za jego pomocą w ciągu sekundy wyciszysz rejestrowany dźwięk.

  Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
  Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 KHz
  Modulacja: GFSK
  Zakres pracy: 100 metrów
  Wyjście audio: złącze Lightning (z certyfikatem MFi od Apple)
  Poziom wyjściowy audio: –60 dBV do -20 dBV
  Wymagania dotyczące zasilania nadajnika: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub Micro USB DC 5V
  Żywotność baterii: do 8h
  Gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
  Referencyjny poziom wejścia audio: -30~42dBv WEJŚCIE MIC, tłumienie 0 dB
  Wymagania dotyczące zasilania ładowarki: port USB-C (5V / 1.5A)
  Moc ładowarki: B3: 1200 Ah
  Czas ładowania: 3h
  Waga ładowarki: 204g
  Wymiary ładowarki: 123×102×39,7 mm
  Maksymalna wartość SPL:

  Wbudowany mikrofon: 120dB SPL

  Mikrofon krawatowy: 110dB SP

  Moc wyjściowa RF: 10mW
  Antena: FPC
  Waga:

  odbiornik: 16,5 g

  nadajnik: 32 g

  Stosunek sygnału do szumu (SNR): > 78dB
  Czułość mikrofonów w nadajniku:

  mikrofon wbudowany: -39 dB

  mikrofon krawatowy: -39 dB

  Wymiary:

  odbiornik: 31 x 82 x 12 mm

  nadajnik: 56,5×38×26,1 mm

  Instrukcja obsługi Blink500 Pro Pobierz

  Zawartość zestawu

  • 1 x nadajnik Blink500 ProX TX
  • 1 x odbiornik Blink500 ProX RXDi
  • 1 x etui ładujące Blink500 ProX B3/5 BOX
  • 1 x mikrofon krawatowy (z osłoną przeciwwiatrową i klipsem mikrofonowym)
  • 1 x osłona przeciwwiatrowa typu „deadcat” (na mikrofon wbudowany w nadajnik)
  • 1 x kabel USB-A / USB-C
  • 1 x torba na akcesoria
  • 1 x igła ułatwiająca wciśnięcie przycisku parowania

  Karta gwarancyjna Pobierz