Blink900 B2

allegroceneo

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink900 B2 (RX + TX + TX) powstał z myślą o nagraniach audio, za pomocą takich urządzeń jak aparaty, kamery, smartfony, tablety, rekordery lub komputery. Poręczne mikroporty wchodzące w jego skład sprawdzą się również podczas występów scenicznych, gdy odbiornik zostanie podłączony do miksera. Urządzenia docenią twórcy internetowi, youtuberzy oraz osoby prowadzące webinary. Niewielkie mikroporty z wbudowanymi ekranami LCD zapewnią imponujący zasięg transmisji wynoszący aż 200 m. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z mikrofonów wbudowanych w nadajniki lub dołączonych do zestawu mikrofonów krawatowych Saramonic DK3G. Urządzenia z łatwością naładujesz za pomocą etui ochronnego pełniącego również rolę 3-kanałowej ładowarki.

Jeden zestaw, dziesiątki zastosowań

Saramonic Blink900 B2 to nowoczesny i wszechstronny zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku składający się z odbiornika, 2 nadajników, etui pełniącego funkcję stacji ładującej oraz szeregu przydatnych akcesoriów. Kompaktowe mikroporty zamknięte w obudowach wyposażonych w kolorowe ekrany LCD świetnie sprawdzą się podczas realizowania wywiadów, reportaży, vlogów, transmisji na żywo, webinarów, zdalnych wykładów lub filmowania wesel. Dzięki niewielkiej wadze, ergonomicznej budowie i prostej obsłudze Blink900 B2 będzie idealnym wyborem zarówno wśród zawodowców, jak i początkujących

 

Idealny dla twórców video

 

Mikroporty wchodzące w skład zestawu wyposażono w czytelne, kolorowe wyświetlacze LCD. Pozwalają one w wygodny sposób monitorować parametry transmisji. Nadajniki oferują również przyciski „mute”, które jednym kliknięciem wyciszają rejestrowany dźwięk. Wszystkie te udogodnienia idealnie wpisują się w charakter pracy vlogerów i twórców video, którzy zyskują wygodny dostęp do ustawień audio. Zasięg sygnału sięga tutaj aż 200 metrów! Dzięki temu nagrywane osoby mogą swobodnie poruszać się z mikroportami po dużym terenie, a wysokiej jakości dźwięk zostanie zarejestrowany bez jakichkolwiek zakłóceń.

 

Rejestratory dźwięku, smartfony, tablety i komputery

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink900 B2 to wszystko, czego potrzebujesz, aby w komfortowy sposób nagrywać dźwięk wysokiej jakości za pomocą dziesiątek różnych urządzeń. Smartfony z Androidem, iPhony, iPady, komputery (macOS oraz Windows), rejestratory dźwięku, aparaty, kamery, interfejsy audio oraz miksery – wybór jest naprawdę ogromny! Co ważne, nie musisz kupować żadnych dodatkowych adapterów. W zestawie znajdziesz kable, które zapewnią odpowiednią łączność z Twoimi urządzeniami.

 

 

6 godzin nieprzerwanego działania

W pełni naładowany zestaw składający się z 1 odbiornika i 2 nadajników zapewni Ci 6 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki temu bez pośpiechu, w ciągu jednego dnia nagrasz kilka odcinków swojego programu na YouTube, zrealizujesz długi wywiad lub całodniowy reportaż z wyjazdu. Na uwagę zasługuje również innowacyjny system ładowania urządzeń. Specjalne etui nie tylko ochroni mikroporty, ale także pozwoli w wygodny sposób uzupełnić ich moc. Całkowicie naładowany pokrowiec gwarantuje aż 3 pełne ładowania odbiornika i nadajników!

Nagrania skrojone na miarę

Nagrywając dźwięk za pomocą zestawu Saramonic Blink900 B2 możesz samodzielnie przełączać się pomiędzy trybami stereo i mono. W razie potrzeby, szybko i wygodnie rozdzielisz ścieżki na osobne kanały. Zapewni to większą kontrolę nad materiałem zarejestrowanym z dwóch różnych mikrofonów, na etapie postprodukcji! Dużym udogodnieniem jest również elastyczna regulacja wzmocnienia sygnału w skali od 0 do 6. Dzięki funkcji „Auto Gain” sygnał może zostać zoptymalizowany automatycznie.

Profesjonalny monitoring

Odbiornik wyposażono w gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Monitorowanie nagrywanych wywiadów, rozmów i wypowiedzi umożliwi skuteczne wychwycenie trzasków, szumów lub niepożądanych dźwięków, jakich często nie da się usłyszeć podczas pracy bez odsłuchu. Będzie to również świetny sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek masz większą kontrolę nad realizowanym materiałem!

Mikrofony krawatowe w zestawie

Nadajniki wchodzące w skład zestawu Saramonic Blink900 B2 posiadają wbudowane mikrofony dookólne. Ergonomiczny klips pozwala przypiąć je do ubrania, dzięki czemu w ciągu kilku sekund będziesz gotowy(-a) do nagrań! To jednak nie wszystko. W zestawie znajdziesz też wysokiej jakości mikrofony krawatowe Saramonic DK3G. Będzie to idealny wybór dla osób, którym zależy na tym, aby w kadrze nie było widać nadajników. Takie rozwiązanie pozwoli nagrywać dźwięk maksymalnie blisko mówiących osób.

Model: Blink900 B2
Transmisja cyfrowa: 2.4 GHz
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 28 kHz 
Zasięg: 200 metrów
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 100 dB SPL (1 kHz @ 1 m) dBu
Stosunek sygnału do szumu (SNR):  > 80 dB
Próbkowanie: 48 kHz
Bit rate: 24 bit
Przesterowanie: ≤ 0,1 %
Wyjścia audio: słuchawkowe (mini Jack 3,5 mm), 3,5 mm (TRS)
Zasilanie: wbudowany akumulator (450 mAh)
Czas działania na jednym ładowaniu: 6 h (praca z dwoma nadajnikami)
Antena:

PiFA

Wymiary: odbiornik: 46 x 46 x 16,4 mm  nadajnik: 43,5 x 43,5 x 16,4 mm    etui: 186 x 87,2 x 51 mm
Waga: odbiornik: 35,3 g      nadajnik: 33,6 g         etui: 278 g

Instrukcja obsługi UwMic15 Pobierz

Zawartość zestawu:

1 x odbiornik Blink900 RX
2 x nadajnik Blink900 TX
1 x etui ładujące Blink900 B2 BOX
2 x mikrofon krawatowy Saramonic DK3G
2 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat” (na mikrofon wbudowany w nadajnik)
2 x osłona przeciwwietrzna typu „deadcat” (na mikrofony krawatowe)
2 x klips mikrofonowy
1 x kabel USB-A / USB-C
1 x kabel 3,5 mm TRS / TRS
1 x kabel 3,5 mm TRS / TRRS
1 x kabel 3,5 mm TRS / USB-C
1 x kabel 3,5 mm TRS / Lightning

Karta gwarancyjna Pobierz