Saramonic BTW to niewielki i poręczny mikrofon krawatowy, który z łatwością połączysz z komputerem, tabletem lub laptopem za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Nagrywasz vlogi? Przeprowadzasz wywiady? A może prowadzisz wykłady online? Saramonic BTW to idealne rozwiązanie dla kreatywnych twórców, influencerów, wykładowców i dziennikarzy. Urządzenie oferujące aż 80 metrów zasięgu skutecznie radzi sobie z szumami otoczenia rejestrując jedynie czysty głos. Połączysz je z dowolnym programem lub aplikacją mobilną wspierającą łączność Bluetooth. Dwa klipsy (magnetyczny lub tradycyjny) pozwolą wygodnie przypiąć mikrofon do ubrania. W zestawie nie zabrakło też osłony przeciwwietrznej.

Jedno urządzenie i zero kabli!

Bezprzewodowy mikrofon krawatowy Saramonic BTW to nadajnik i mikrofon zamknięte w jednej obudowie. Dzięki technologii Bluetooth rolę odbiornika spełni Twój komputer, tablet lub smartfon. Wystarczy sparować urządzenia i możesz rozpocząć nagrywanie! 80-metrowy zasięg zapewni Ci pełną swobodę ruchów i komfort pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

Znakomita jakość nagrań

Z bezprzewodowym mikrofonem krawatowym Saramonic BTW masz pewność, że wystąpienia przed kamerą, wywiady, streamy, wykłady oraz rozmowy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Zastosowanie nowoczesnych algorytmów sztucznej inteligencji pozwala skutecznie pozbyć się szumów tła i pozostawić w nagraniach czysty głos. Mikrofon wszechkierunkowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku.

Model: Vmic5
Typ: pojemnościowy typu shotgun
Charakterystyka: superkardioidalna
Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: -26 dB +3 dB, (0 dB=1 V/Pa przy @ 1 kHz)
Stosunek sygnału do szumu: 85 dB
Impedancja wyjściowa: 200 Ω 
Filtr górnoprzepustowy: 150 Hz
Gniazdo wyjściowe sygnału: mini Jack (3,5 mm) TRS
Pobór mocy: 3.7 V/2000 mAh (wbudowana bateria)
Mocowania: zimna stopka, mocowanie statywowe żeńskie 1/4”
Waga: 180 g
Wymiary: 185 x 109 x 66 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu SR-PMIC1 [PL] Pobierz

 Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber