Saramonic BTW to niewielki i poręczny mikrofon krawatowy, który z łatwością połączysz z komputerem, tabletem lub laptopem za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth. Nagrywasz vlogi? Przeprowadzasz wywiady? A może prowadzisz wykłady online? Saramonic BTW to idealne rozwiązanie dla kreatywnych twórców, influencerów, wykładowców i dziennikarzy. Urządzenie oferujące aż 80 metrów zasięgu skutecznie radzi sobie z szumami otoczenia rejestrując jedynie czysty głos. Połączysz je z dowolnym programem lub aplikacją mobilną wspierającą łączność Bluetooth. Dwa klipsy (magnetyczny lub tradycyjny) pozwolą wygodnie przypiąć mikrofon do ubrania. W zestawie nie zabrakło też osłony przeciwwietrznej.

Jedno urządzenie i zero kabli!

Bezprzewodowy mikrofon krawatowy Saramonic BTW to nadajnik i mikrofon zamknięte w jednej obudowie. Dzięki technologii Bluetooth rolę odbiornika spełni Twój komputer, tablet lub smartfon. Wystarczy sparować urządzenia i możesz rozpocząć nagrywanie! 80-metrowy zasięg zapewni Ci pełną swobodę ruchów i komfort pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

Znakomita jakość nagrań

Z bezprzewodowym mikrofonem krawatowym Saramonic BTW masz pewność, że wystąpienia przed kamerą, wywiady, streamy, wykłady oraz rozmowy zostaną zarejestrowane głośno i wyraźnie. Zastosowanie nowoczesnych algorytmów sztucznej inteligencji pozwala skutecznie pozbyć się szumów tła i pozostawić w nagraniach czysty głos. Mikrofon wszechkierunkowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na naturalnym dźwięku.

Zawsze na swoim miejscu

Integralną częścią niewielkiego i poręcznego mikrofonu jest magnetyczny klips, który umożliwi dyskretne przypięcie urządzenia do koszuli, bluzy lub klapy marynarki. Zastosowanie takiego rozwiązania daje nie tylko pewność, że Saramonic BTW pozostanie na swoim miejscu. Magnesy z całą pewnością nie uszkodzą żadnego materiału! W zestawie z urządzeniem znajdziesz również tradycyjny odłączany klips. Dzięki niemu przypniesz mikrofon np. do paska.

Wszechstronność zastosowań

Bezprzewodowy mikrofon krawatowy Saramonic BTW sprawdzi się w pracy z setkami laptopów, tabletów i smartfonów, które wyposażono w moduł Bluetooth. Jeśli zależy Ci na bezprzewodowej łączności i wysokiej jakości głosu będzie to idealny wybór! Aby połączyć się z urządzeniem, możesz skorzystać z bezpłatnej aplikacji SmartRecorder (dostępnej w sklepach App Store i Google Play) lub sięgnąć po dowolny program do nagrywania dźwięku, który wspiera łączność przez Bluetooth. Niezależnie od tego, czy korzystasz z prostych narzędzi, czy wolisz bardziej zaawansowane rozwiązania, mikrofon krawatowy Saramonic BTW powinien bez problemu się z nimi sparować.

Model: BTW
Kolor: czarny
Transmisja cyfrowa: 2,4 GHz
Modulacja: GFSK
Charakterystyka: wszechkierunkowy
Czułość: -42 dB (0 dB = 1 / ubar @ 1KHz)
Moc wyjściowa nadajnika: < 10 dBm
Zasięg: 80 m (w linii prostej)
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB SPL
Zasilanie: wbudowany akumulator litowo-jonowy
Port ładowania:: USB-C
Czas działania na jednym ładowaniu:  do 10 godzin
Antena: wbudowana
Port audio:

wejście mini Jack 3,5 mm TRS (stereo)

może pełnić rolę wyjścia dla mikrofonu TRRS

Wymiary: 67,6 x 42,6 x 18,4 mm
Waga 24,5 g

Instrukcja obsługi mikrofonu BTW [PL] Pobierz

 Karta gwarancyjna Pobierz