Adapter audio Saramonic EA2L 2x mini Jack TRS USB-A

 

Adapter audio Saramonic EA2L to idealny sposób na rozszerzenie możliwości sprzętu komputerowego używanego do odtwarzania i nagrywania dźwięku. Przejściówkę z łatwością podłączysz do portu USB typu A, zyskując dodatkowe wejście oraz wyjście audio mini Jack (TRS). Adapter sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje Ci gniazd audio 3,5 mm. To niewielkie urządzenie wyposażone w przewód o długości 15 cm wystarczy, aby z łatwością podłączyć tradycyjne mikrofony, słuchawki lub odbiorniki systemów bezprzewodowych do portu USB!

Kup Teraz

allegroceneo

Adapter audio Saramonic EA2L to idealny sposób na rozszerzenie możliwości sprzętu komputerowego używanego do odtwarzania i nagrywania dźwięku. Przejściówkę z łatwością podłączysz do portu USB typu A, zyskując dodatkowe wejście oraz wyjście audio mini Jack (TRS). Adapter sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje Ci gniazd audio 3,5 mm. To niewielkie urządzenie wyposażone w przewód o długości 15 cm wystarczy, aby z łatwością podłączyć tradycyjne mikrofony, słuchawki lub odbiorniki systemów bezprzewodowych do portu USB!

Adapter audio Saramonic EA2L - 2x mini Jack TRS / USB-A

Nowe możliwości pracy

Brak portów mini Jack w Twoim laptopie ogranicza jego możliwości? Chcesz podłączyć do komputera słuchawki i mikrofon wyposażone we wtyczki 3,5 mm, ale dysponujesz tylko portami USB? A może zależy Ci na rozszerzeniu opcji nagrywania i odtwarzania dźwięku? Wybierz adapter audio Saramonic EA2L – 2x mini Jack TRS / USB-A i ciesz się wygodą oraz komfortem pracy!

2 porty mini Jack TRS

Adapter audio Saramonic EA2L wyposażono w 2 gniazda mini Jack TRS. Jedno z nich to wejście umożliwiające podłączenie do komputera tradycyjnych słuchawek. Z kolei gniazdo wyjściowe umożliwi komfortową pracę z mikrofonem. Przejściówka oferuje wysoką jakość przesyłania sygnału audio.

Adapter audio Saramonic EA2L - 2x mini Jack TRS / USB-A

Wygodny dostęp do gniazda USB

Przejściówki i adaptery, które swoimi wymiarami przypominają pendrive’y, ułatwiają nam pracę z wieloma urządzeniami, ale zdarza się, że blokują dostęp do sąsiednich portów USB w komputerze. W przypadku modelu Saramonic EA2L zadbano o każdy szczegół. Zastosowanie przewodu o długości 15 cm pozwala komfortowo wpiąć adapter do gniazda USB, bez blokowania innych gniazd USB!

Kompatybilność

  • komputery wyposażone w port USB typu A
  • mikrofony, słuchawki i odbiorniki wyposażone we wtyk mini Jack 3,5 mm TRS

Specyfikacja

  • model: Saramonic EA2L
  • port: USB typu A
  • wyjście audio: 1 x mini Jack 3,5 mm (TRS)
  • wejście audio: 1 x mini Jack 3,5 mm (TRS)
  • długość przewodu: 15 cm
  • waga: 23 g

Zawartość zestawu

  • adapter audio Saramonic EA2L – 2x mini Jack TRS / USB-A