ODBIORNIK Z MIKROFONEM

RX9 + HU9

 

Lepsza jakość pod każdym względem.

Odbiornik RX-9 i mikrofon HU-9 to idealny zestaw dla użytkowników poszukujących mobilnego rozwiązania podczas nagrań wywiadów terenowych, na konferencjach czy prezentacjach. Zestaw zapewnia stabilny dźwięk bez zakłóceń z zasięgiem do 100 metrów na wolnej przestrzeni. Saramonic RX-9 umożliwia odbiór dwóch grup nadających sygnał (A i B). Pracuje w zakresie częstotliwości od 514 MHz do 596 MHz z możliwością wyboru spośród 96 kanałów transmisji. Odbiornik wyposażony został w dwa wyjścia mini Jack (3,5 milimetra) z blokadą zabezpieczającą przed przypadkowym odłączeniem kabla. Do odbiornika podłączyć można urządzenie rejestrujące oraz słuchawki do odsłuchu przekazywanego sygnału.

Wygodny, poręczny.

HU-9 to mikrofon sceniczny dedykowany do systemu bezprzewodowej transmisji dźwięku Uwmic9. Mikrofon umożliwia zablokowanie włącznika, aby wyeliminować możliwość przypadkowego wyłączenia mikrofonu w trakcie użytkowania. Saramonic HU-9 został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, funkcję łatwiej synchronizacji z odbiornikiem oraz przełącznik mocy sygnału radiowego. Jesteś blogerem, vlogerem czy youtuberem to jest sprzęt, który pomoże Ci w nagrywaniu dźwięku w filmie. System umożliwia pracę urządzeń w dwóch grupach, na 96 częstotliwościach transmisji. Elementem wspólnym systemu jest odbiornik Saramonic RX9 umożliwiający odbieranie jednocześnie ścieżek dźwiękowych z dwóch kanałów. 

Trwała obudowa.

Obudowa odbiornika wykonana została z wysokiej jakości aluminium a czytelny wyświetlacz LCD oraz przyciski sterujące pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu oraz funkcje synchronizacji ułatwiają użytkowanie i przyspieszają pracę z systemem. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami typu AA.

Mikrofon został wykonany z materiałów wysokiej jakości . Aluminiowa obudowa zapewnia, że mikrofon jest wytrzymały przy swojej niskiej wadze. Stalowa siatka i wewnętrzna osłona przeciwwietrzna zabezpiecza przetwornik mikrofonu przed uszkodzeniami i zakłóceniami. Mikrofon jest dedykowany do bezprzewodowej współpracy w systemie UwMic9 z odbiornikiem Saramonic RX9.

Ilość kanałów transmisji: 96
Ilość grup: 2
Zakres częstotliwości: 514 MHz –  596MHz 
Odchylenie odniesienia odbiornika: +/- 5 kHz
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 70 dB 
Zasilanie 2 baterie typu AA
Wymiary: 25,4 x ⌀5,2 cm
Waga odbiornika: 260 g
Waga mikrofonu: 335 g
Wymiary odbiornika: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm
Wymiary mikrofonu: 25,4 x ⌀5,2 cm
Instrukcja obsługiPobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber