Mikrofon HU9

allegroceneo
Mikrofony bezprzewodowe UwMi9

Saramonic HU9 to mikrofon sceniczny dedykowany do systemu bezprzewodowej transmisji dźwięku UwMic9.

Mikrofon sceniczny HU9 wykonany został z materiałów najwyższej jakości. Aluminiowa obudowa zapewnia dużą wytrzymałość, przy zachowaniu niskiej wagi. Stalowa siatka oraz wewnętrzna osłona przeciwwietrzna zabezpieczają przetwornik mikrofonu przed uszkodzeniami i zakłóceniami. Saramonic HU9 wyposażony został w czytelny wyświetlacz LED, funkcję łatwej synchronizacji z odbiornikiem oraz przełącznik mocy sygnału radiowego. Mikrofon umożliwia zablokowanie włącznika, aby wyeliminować możliwość przypadkowego wyłączenia mikrofonu w trakcie użytkowania. Mikrofon jest dedykowany do bezprzewodowej współpracy w systemie UwMic9 z odbiornikiem Saramonic RX9.

Do mikrofonu HU9 należy doposażyć się w niezbędne urządzenie jakim jest odbiornik UWMic9 RX9. To odbiorniki odpowiadają za przesyłanie dźwięku z nadajnika za pomocą częstotliwości radiowej UHF, przekazując sygnał do rejestracji przy pomocy odpowiedniego kabla. RX9 umożliwia korzystanie z funkcji takich jak: parowanie z nadajnikami przy pomocy funkcji „Auto scan” lub podczerwieni (IR), podłączenie słuchawek do monitorowania dźwięku oraz ustawienie optymalnej głośności całego systemu bezprzewodowego. Jeden odbiornik obsłuży jednocześnie 2 nadajniki, umożliwiając wybór spośród 96 kanałów transmisji. Odporność odbiornika zapewnia trwała,  w pełni metalowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniem w czasie użytkowania.

 

96 

kanałów transmisji do wyboru

 

AA 

zasilanie bateriami typu AA  

 

A | B 

dwie grupy nadajników

 

AutoScan 

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

 

Podłącz dwa HU9 do jednego odbiornika RX9

Z racji na fakt, że odbiornik UwMic9 jest dwukanałowy możemy do niego podpiąć dwa nadajniki. Mogą być to oczywiście dwa mikrofonu HU9, które są kompatybilne z odbiornikiem. Należy jedynie pamiętać o zmianie częstotliwości przez podczerwień lub szybsze i dwukrotne kliknięcie przycisku ON/OFF w celu zmiany grupy.

 

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Zasilanie: 2 baterie typu AA
Charakterystyka mikrofonu dunamiczna
Waga: 335 g
Wymiary: 25,4 x ⌀5,2 cm

Instrukcja obsługi systemu UwMic9 Pobierz

Instrukcja obsługi miksera i odbiornika SP-RX9 Pobierz

Instrukcja obsługi odbiornika RX-XLR9 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz