LavMicro U1B

allegroceneo

 

 

 

Lavalier ze złączem Lightning. 

 

 

LavMicro U1B to mikrofon krawatowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami mobilnymi, które są wyposażone w złącze Lightning. Pomimo niewielkich rozmiarów, LavMicro U1B znacząco poprawia jakość rejestrowanego dźwięku w porównaniu do większości wbudowanych mikrofonów w iPhone czy iPad. Cechuje się wysoką jakością rejestrowanego dźwięku oraz dookólną charakterystyką, dzięki, której nie trzeba martwić się o konkretne umiejscowienie lavaliera. Waga mikrofonu z kablem to zaledwie 17 g, a przy podłączeniu adaptera to jedynie 25,5 grama.

Niezbędne akcesoria w zestawie

Mikrofon posiada klips, który pozwala przypiąć go do ubrania, dzięki czemu może znajdować się maksymalnie blisko mówiącej osoby. Kopuła mikrofonu wyposażona została w piankową osłonę przeciwwietrzną, redukującą szumy spowodowane ruchami powietrza.

Zastosowanie

LavMicro U1A to idealne narzędzie dla każdego, kto poszukuje kompaktowego, dyskretnego rozwiązania do nagrywania prezentacji, podcastów czy streamów online za pomocą urządzeń w systemie iOS. U1B jest kompatybilny z większością aplikacji rejestrujących dźwięk, które można znaleźć w sklepie AppStore.

Długość kabli powyżej 6 metrów

Kabel z mikrofonem posiada 6 metrów długości, a przy użyciu dołączonej przejściówki przedłuża go dodatkowo o 23 centymetry.

Kompatybilność

– wszystkie urządzenia z portami Lightning, które obsługują system iOS 10 lub nowszy

Model: LavMicro U1B (6m)
Wyjście: złącze Lightning z certyfikatem MFi
Czułość: -40 +/- 3dB (0dB = 1 V / Pa, przy 1 KHz)
Charakterystyka: dookólna
Stosunek głośności od szumu: 65 dB SPL
Pasmo przenoszenia:  50 Hz-20 kHz
Wymagania dotyczące zasilania dostarczane przez urządzenie iOS
Złącze: dostępne na wszystkich urządzeniach z portami Lightning obsługującymi iOS 10 lub nowszy
Długość kabla z mikrofonem: 6 m
Waga kabla z mikrofonem: 36,9 g
Długość kabla adaptera: 230 mm

Instrukcja obsługi Pobierz