MIKROFON KRAWATOWY DLA URZĄDZEŃ MOBILNYCH

LavMicro

 

Ekonomiczny mikrofon do nagrywania.

LavMicro to mikrofon zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych z systemami iOS i Android. Jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami audio i wideo, które znajdziesz w swoim sklepowym smartfonie. To odpowiedź dla każdego, kto poszukuje kompaktowego rozwiązania do nagrywania prezentacji, podcastów lub filmów online.

Nagraj film z własnym głosem.

Za pomocą mikrofonu można swobodnie nagrywać prezentacje online lub filmy na otwartej przestrzeni.  Pomimo niewielkich rozmiarów, LavMicro znacząco poprawia jakość rejestrowanego dźwięku w porównaniu do większości wbudowanych mikrofonów. Cechuje się wysoką jakością rejestrowanego dźwięku oraz dookólną charakterystyką. Kopuła mikrofonu wyposażona została w piankową osłonę przeciwwietrzną, która redukuje nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr na otwartej przestrzeni.

Zalety LavMicro.

LavMicro to stuprocentowa mobilność, ponieważ można go schować nawet do kieszeni. Długi kabel o długości 60 cm zapewnia swobodę i łatwość w użytkowaniu. W zestawie został dołączony mały śrubokręt do wymiany zużytej baterii i przejściówka z mini Jack (3,5 mm) na dużego Jacka (6,35 mm).

Rodzaj mikrofonu: spolaryzowany pojemnościowy
Charakterystyka kierunkowości dookólna
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 18 kHz 
Stosunek sygnału do szumu (SNR): > 75 dB SPL
Typ baterii: 1x LR44
Czułość:  -32 +3 dB (0 dB+1 V Pa przy 1 KHz)
Wyjście sygnału: mini Jack (3,5 mm) TRRS
Długość przewodu: 60 cm
Waga: 58 g
Instrukcja obsługi Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber