ADAPTER AUDIO Z MIKROFONEM

MixMic

 

Przedwzmacniacz dla Twojego aparatu lub kamery

Przedwzmacniacz umożliwi podłączenie Twojego aparatu lub kamery do profesjonalnych mikrofonów lub innych urządzeń używanych w warunkach studyjnych. System MixMic zapewni Ci niezależną kontrolę głośności dwóch kanałów, redukcję szumu i możliwość ustawienia sygnału mocy. Obydwa wejścia są od siebie odseparowane. Możesz oddzielnie ustawić poziom mocy sygnału i redukcję niskich częstotliwości podczas nagrywania.

Łatwość w użytkowaniu
MixMic oferuje dwa niezależne wejścia XLR z zasilaniem Phantom. Umożliwia podłączeniedowolnych mikrofonów, mikserów czy konsol z wyjściem XLR do aparatu ze złączem Jack 3,5 milimetra. Oba wejścia posiadają niezależne od siebie panele sterujące poziomem głośności, wzmocnieniem sygnału i redukcją szumu. Adapter do zasilania phantom wykorzystuje pojedynczą baterię 9V.

Wiele możliwości. Trwałe mocowania.

Adapter został wykonany z najwyższej jakości materiałów aluminiowych. Mocowanie statywowe żeńskie 1/4” umożliwi Ci przytwierdzenie adaptera bezpośrednio do statywu. Na obudowie umieścisz lampę błyskową lub dodatkowy mikrofon. Przedwzmacniacz jest odporny na wstrząsy, dlatego masz pewność, że Twoja produkcja nie będzie narażona na niepowodzenie. Poza tym posiada wbudowany uchwyt na mikrofon kierunkowy SR-NV5 z osłoną przeciwwietrzną, o który producent wyposażył Cię w zestawie z adapterem.

Sprawdź adapter w praktyce!
Wejścia: 2 x XLR
Wyjście sygnału: 1x mini Jack 3,5mm TRRS
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz 
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Zniekształcenia harmoniczne (THD): 0,01% @ 1 kHz, – 30 dBu
Zasilanie: bateria 9 V
Waga: Adapter: 167 g Mikrofon: 60 g
Wymiary: Adapter: 10,2 x 10 x 8,2 cm Mikrofon: 16,5 x ⌀2,1 cm

 

  Instrukcja obsługi Pobierz