SmartaMic5 UC

allegroceneo

 

Dłuższy zasięg dźwięku dla Twojego Androida ze złączem USB typu C.

 

Saramonic SmartMic5 UC to niewielki kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun, który z łatwością podłączysz do swojego smartfona, tabletu lub komputera wyposażonego w port USB-C. Ergonomiczna konstrukcja pozwala precyzyjnie ustawić jego położenie (180° góra/dół), a zintegrowane mocowanie antywstrząsowe zapobiega niepożądanym wibracjom. Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 UC to idealne rozwiązanie dla twórców treści video lub osób transmitujących na żywo za pomocą takich platform jak YouTube, TikTok lub Instagram, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku i ekspresowym czasie podłączania urządzenia. Do zestawu dołączono również piankę przeciwwietrzną oraz osłonę typu deadcat, które zapewnią optymalną redukcję szumu wiatru.

 

Wspaniała jakość dźwięku

 

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w kamerę lub aparat fotograficzny często potrafi pozbawić Twoje produkcje video efektu „wow”. Dopilnuj, aby było Cię słychać głośno i wyraźnie! Sięgnij po mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 ze złączem USB-C. Zyskaj emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video! Dzięki kierunkowej konstrukcji na pierwszy plan wybije się głos kierowany do mikrofonu, a dźwięki tła zostaną zredukowane do minimum. Podłużna konstrukcja typu mini-shotgun pozwoli również bardziej odsunąć się od urządzenia, przy zachowaniu odpowiedniej głośności i optymalnych parametrów nagrania.

 

Ultralekki mikrofon pojemnościowy

 

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 UC ze złączem USB-C ma nieco ponad 14 centymetrów długości i waży jedynie 13 gramów. Dzięki takim parametrom bez trudu znajdziesz dla niego miejsce w swojej torbie lub plecaku. Urządzenie nie wymaga instalowania specjalnych aplikacji i podłączania dodatkowych źródeł zasilania. Po prostu wepnij mikrofon do portu USB-C i ciesz się krystaliczną jakością dźwięku podczas nagrywania filmów, które wykorzystasz w swoich mediach społecznościowych – na TikToku, YouTubie lub Instagramie!

Wygodna regulacja ustawienia

Gniazdo mini Jack, do którego podłączysz mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 pozwoli na jego wygodne obracanie w zakresie 360°. To jednak nie wszystko. Dzięki zastosowaniu specjalnego przegubu możesz skierować urządzenie dokładnie tam, gdzie znajduje się źródło dźwięku, na którym najbardziej Ci zależy. To rozwiązanie sprawi, że Twój głos będzie zawsze na pierwszym planie!

 

 

  

Gotowy do pracy w ciągu kilku sekund

 

Standard USB-C cały czas zyskuje na popularności. Można go dziś spotkać w wielu modelach smartfonów, tabletów i komputerów. Mikrofon Saramonic SmartMic5 UC współpracuje z takimi systemami jak Android, iOS, Windows lub MacOS. Wystarczy wpiąć urządzenie do gniazda USB-C i możesz zacząć nagrywać! Żadnych sterowników, aplikacji i dodatkowych źródeł zasilania. Wybierając ten model, zyskujesz pewność, że Twój sprzęt nagraniowy będzie gotowy do pracy w ciągu zaledwie kilku sekund!

 

 

Jeśli szukasz mikrofonu, który będzie pasował do gniazda słuchawkowego w Twoim smartfonie, tablecie lub komputerze wybierz model Saramonic SmartMic5 S, który oferuje złącze mini Jack TRRS (4-pinowe).

Model: mikrofon pojemnościowy SmartMic5 UC
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 60 dB SPL
Charakterystyka: kierunkowy
Czułość: -37 ± 2 dB (0 dB = 1 V / Pa, przy 1 kHz)
Zakres częstotliwości: 75 Hz – 16 kHz
Zasilanie: z urządzenia, do którego podłączony jest mikrofon
Wejście: UCB typu C
Wymiary: 147 x 18 mm
Waga: 9,5 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SmartMic5 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz