SmartMic

allegroceneo

 

Popraw jakość dźwięku w smartfonie.

 

 

Ten mały mikrofon elektretowy zrewolucjonizuje Twój dźwięk w smartfonie podczas nagrań video. Złącze mini Jack 3,5 mm TRRS sprawia, że jest on kompatybilny z urządzeniami, które takie wejście posiadają. Mogą być to zarówno smartfony z systemu iOS jak i Android. Mikrofon waży zaledwie 21 g, dlatego możesz go zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz. Ciesz się wysoką jakością dźwięku!

 

Nie daj się zaskoczyć!

 

Smartfon w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym gadżetem każdego człowieka. To już nie jest zwykły telefon tylko organizator naszego życia. Nawet proste video na Instagramie czy Facebooku powinno mieć lepszą jakość dźwięku. Spraw, aby wzrosła Twoja popularność i daj słuchać siebie innym. Z mikrofonem SmartMic jesteś przygotowany na każdą ewentualność.

Wybierz odpowiedni kierunek

Mikrofon posiada płynną regulację kierunku. Przy bezpośrednim połączeniu możesz go obrócić o 360° i dodatkowo w górę lub w dół o 90°. Ukierunkuj jego pozycję tak, aby uzyskać wysoką jakość dźwięku. Pamiętaj, że odpowiednią jakość uzyskasz kierując go w stronę aparatu mowy.

Wszystko wyraźniej słychać.

Mikrofon zarejestruje wyraźnie dźwięki z Twojego otoczenia nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wyposażony w piankę przeciwwietrzną zredukuje nieprzyjemne dźwięki wywoływane przez wiatr. Opcjonalnie możnesz doposażyć się w piankę typu „deadcat” nagrywając dźwięk podczas silnyego podmuchu powietrza. (model Saramonic SR-XM1-WS)

Nie wymaga baterii 

Mikrofon nie wymaga żadnego zasilania. Nie musisz się martwić o wyczerpanie lub kupno baterii. Dlatego powinieneś już go mieć lub sprawić komuś prezent. Podłącz, nagrywaj i ciesz się chwilą.

Model: elektretowy mikrofon pojemnościowy
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 74 dB SPL
Zakres częstotliwości: 35 Hz – 18 kHz
Wejście: mini Jack 3,5 mm
Waga: 21 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SmartMic [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz