SmartMic5 Di

allegroceneo

 

Dłuższy zasięg dźwięku w Twoim iPhone oraz iPad.

 

Saramonic SmartMic5 Di to niewielki kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun, który z łatwością podłączysz do swojego iPhona lub iPada. Ergonomiczna konstrukcja pozwala precyzyjnie ustawić jego położenie (180° góra/dół), a zintegrowane mocowanie antywstrząsowe zapobiega niepożądanym wibracjom. Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 Di to idealne rozwiązanie dla twórców treści video lub osób transmitujących na żywo za pomocą takich platform jak YouTube, TikTok lub Instagram, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku i ekspresowym czasie podłączania urządzenia. Do zestawu dołączono również piankę przeciwwietrzną oraz osłonę typu deadcat, które zapewnią optymalną redukcję szumu wiatru.

 

Nowa jakość dźwięku

 

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w iPhonie lub iPadzie może pozbawić Twoje filmy efektu „wow”, gdy odejdziesz od urządzenia zbyt daleko. Dopilnuj, aby było Cię słychać głośno i wyraźnie! Sięgnij po mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 Di, który z powodzeniem podłączysz do urządzeń wyposażonych w złącze Lightning. Zyskaj emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video! Dzięki kierunkowej konstrukcji na pierwszy plan wybije się głos kierowany do mikrofonu, a dźwięki tła zostaną zredukowane do minimum. Podłużna konstrukcja typu mini-shotgun pozwoli również bardziej odsunąć się od urządzenia, przy zachowaniu odpowiedniej głośności i optymalnych parametrów nagrania.

  

Idealny dla użytkowników sprzętu firmy Apple

 

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 Di ze złączem Lightning powstał specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętu od firmy Apple. W przeciwieństwie do wariantów SmartMic5, SmartMic5 S oraz SmartMic5 UC (dostępnych jako oddzielne produkty), w tym wypadku postawiono standard, który od lat stosowany jest w iPhonach oraz iPadach. W trosce o najwyższy stopień bezpieczeństwa i odpowiednią kompatybilność firma Saramonic zadbała o certyfikat MFi, który można rozpoznać po charakterystycznym logo „Made for Apple”. Dzięki temu masz pewność, że łączność z mikrofonem spełnia najwyższe standardy!

Wygodna regulacja ustawienia

Praca z mikrofonem kierunkowym wymaga odpowiedniego ustawienia, które pozwoli zatrzymać Twój głos na pierwszym planie i zredukować do minimum dźwięki tła. Saramonic SmartMic5 Di pozwala zrobić to szybko i wygodnie. Dzięki zastosowaniu specjalnego przegubu możesz skierować mikrofon dokładnie tam, gdzie znajduje się źródło dźwięku, na którym najbardziej Ci zależy. To rozwiązanie sprawi, że Twój głos będzie zawsze na pierwszym planie!

 

 

  

Ultralekki mikrofon pojemnościowy

 

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 Di ze złączem Lightning ma niespełna 14 centymetrów długości i waży jedynie 10,5 gramów. Dzięki takim parametrom bez trudu znajdziesz dla niego miejsce w swojej torbie lub plecaku. Urządzenie nie wymaga instalowania specjalnych aplikacji i podłączania dodatkowych źródeł zasilania. Po prostu wepnij mikrofon do swojego iPada lub iPhona i ciesz się krystaliczną jakością dźwięku podczas nagrywania filmów, które wykorzystasz w swoich mediach społecznościowych – na TikToku, YouTubie lub Instagramie!

 

Jeśli szukasz mikrofonu, który będzie pasował do gniazda USB-C w Twoim smartfonie, tablecie lub komputerze wybierz model Saramonic SmartMic5 UC, który oferuje złącze USB typu C.

Model: mikrofon pojemnościowy SmartMic5 Di
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 60 dB SPL
Charakterystyka: kierunkowy
Czułość: -37 ± 2 dB (0 dB = 1 V / Pa, przy 1 kHz)
Zakres częstotliwości: 75 Hz – 16 kHz
Zasilanie: z urządzenia, do którego podłączony jest mikrofon
Wejście: mini Jack 3,5 mm TRS
Wymiary: 147 x 18 mm
Waga: 9,5 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SmartMic5 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz