SmartMic5 S

allegroceneo

 

Dłuższy zasięg dźwięku w Twoim smartfonie i tablecie.

 

Saramonic SmartMic5 Saramonic SmartMic5 S to niewielki kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun, który z łatwością podłączysz do smartfonów, laptopów, tabletów i innych urządzeń wyposażonych w 4-pinowe gniazdo mini Jack 3,5 mm TRRS. Ergonomiczna konstrukcja pozwala precyzyjnie ustawić jego położenie (180° góra/dół oraz 360° względem gniazda), a zintegrowane mocowanie antywstrząsowe zapobiega niepożądanym wibracjom. Mikrofon Saramonic SmartMic5 S to idealne rozwiązanie dla twórców contentu video lub osób transmitujących na żywo za pomocą takich platform jak YouTube, TikTok lub Instagram, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku i ekspresowym czasie podłączania urządzenia. Do zestawu dołączono również piankę przeciwwietrzną oraz osłonę typu deadcat, które zapewnią optymalną redukcję szumu wiatru.

 

Niech Cię usłyszą!

 

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w smartfon lub tablet to bardzo często pięta achillesowa udanych filmów publikowanych w sieci. Dopilnuj, aby było Cię słychać głośno i wyraźnie! Sięgnij po mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 S ze złączem mini Jack TRRS i zyskaj emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video. Dzięki kierunkowej konstrukcji na pierwszy plan wybije się głos kierowany do mikrofonu, a dźwięki tła zostaną zredukowane do minimum. Podłużna konstrukcja typu mini-shotgun pozwoli również bardziej odsunąć się od urządzenia, przy zachowaniu odpowiedniej głośności i optymalnych parametrów nagrania.

 

 

Kompaktowe wymiary

 

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 ze złączem mini Jack TRRS ma niespełna 14 centymetrów długości i waży jedynie 9,5 gramów. Dzięki takim parametrom bez trudu znajdziesz dla niego miejsce w swojej torbie lub plecaku. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych źródeł zasilania. Po prostu podłącz go do swojego smartfona lub tabletu i ciesz się krystaliczną jakością dźwięku podczas nagrywania filmów, które wykorzystasz w swoich mediach społecznościowych!

Wygodna regulacja ustawienia

Gniazdo mini Jack, do którego podłączysz mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 pozwoli na jego wygodne obracanie w zakresie 360°. To jednak nie wszystko. Dzięki zastosowaniu specjalnego przegubu możesz skierować urządzenie dokładnie tam, gdzie znajduje się źródło dźwięku, na którym najbardziej Ci zależy. To rozwiązanie sprawi, że Twój głos będzie zawsze na pierwszym planie!

Złącze mini Jack TRRS


Złącze mini Jack TRRS (4-pinowe) to popularny standard stosowany w smartfonach, komputerach i tabletach. Mikrofon współpracuje z takimi systemami jak Android, iOS, Windows lub MacOS. Wystarczy wpiąć urządzenie do gniazda i możesz zacząć nagrywać! Żadnych sterowników, aplikacji i dodatkowych źródeł zasilania. Z mikrofonem Saramonic SmartMic5 S masz pewność, że Twój sprzęt nagraniowy będzie gotowy do pracy w ciągu kilku sekund.

 

 

Jeśli szukasz mikrofonu, który będzie pasował do gniazda mini Jack w Twoim aparacie, rejestratorze dźwięku lub mikserze, wybierz model Saramonic SmartMic5, który oferuje złącze mini Jack TRS (3-pinowe).

Model: mikrofon pojemnościowy SmartMic5 S
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 60 dB SPL
Charakterystyka: kierunkowy
Czułość: -37 ± 2 dB (0 dB = 1 V / Pa, przy 1 kHz)
Zakres częstotliwości: 75 Hz – 16 kHz
Zasilanie: z urządzenia, do którego podłączony jest mikrofon
Wejście: mini Jack 3,5 mm TRRS
Wymiary: 147 x 18 mm
Waga: 9,5 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SmartMic5 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz