SmartMic5 TRS

allegroceneo

Dłuższy zasięg dźwięku w Twojej kamerze i aparacie.

 

Saramonic SmartMic5 to niewielki kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun, który z łatwością podłączysz do lustrzanek, bezlusterkowców, rejestratorów dźwięku i innych urządzeń wyposażonych w 3-pinowe gniazdo mini Jack 3,5 mm TRS. Ergonomiczna konstrukcja pozwala precyzyjnie ustawić jego położenie (180° góra/dół oraz 360° względem gniazda), a zintegrowane mocowanie antywstrząsowe zapobiega niepożądanym wibracjom. Saramonic SmartMic5 to idealne rozwiązanie dla twórców treści video lub osób transmitujących na żywo za pomocą takich platform jak YouTube, TikTok lub Instagram, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku i ekspresowym czasie podłączania urządzenia. Do zestawu dołączono również piankę przeciwwietrzną oraz osłonę typu deadcat, które zapewnią optymalną redukcję szumu wiatru.

 

 

Wspaniała jakość dźwięku

 

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w kamerę lub aparat fotograficzny często potrafi pozbawić Twoje produkcje video efektu „wow”. Dopilnuj, aby było Cię słychać głośno i wyraźnie! Sięgnij po mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 ze złączem mini Jack TRS, który z powodzeniem podłączysz również do wielu mikserów, rejestratorów dźwięku oraz transmiterów bezprzewodowych. Zyskaj emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video! Dzięki kierunkowej konstrukcji na pierwszy plan wybije się głos kierowany do mikrofonu, a dźwięki tła zostaną zredukowane do minimum. Podłużna konstrukcja typu mini-shotgun pozwoli również bardziej odsunąć się od urządzenia, przy zachowaniu odpowiedniej głośności i optymalnych parametrów nagrania.

Kompaktowe wymiary

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 ze złączem mini Jack TRS ma niespełna 14 centymetrów długości i waży jedynie 9,5 gramów. Dzięki takim parametrom bez trudu znajdziesz dla niego miejsce w swojej torbie lub plecaku. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych źródeł zasilania. Po prostu podłącz go do rejestratora dźwięku, lustrzanki lub bezlusterkowca i ciesz się krystaliczną jakością dźwięku podczas nagrywania filmów, które wykorzystasz w swoich mediach społecznościowych!

Wygodna regulacja ustawienia

Gniazdo mini Jack, do którego podłączysz mikrofon pojemnościowy Saramonic SmartMic5 pozwoli na jego wygodne obracanie w zakresie 360°. To jednak nie wszystko. Dzięki zastosowaniu specjalnego przegubu możesz skierować urządzenie dokładnie tam, gdzie znajduje się źródło dźwięku, na którym najbardziej Ci zależy. To rozwiązanie sprawi, że Twój głos będzie zawsze na pierwszym planie!

Złącze mini Jack TRS

Złącze mini Jack TRS (3-pinowe) znajdziesz w wielu popularnych lustrzankach, bezlusterkowcach, systemach bezprzewodowej transmisji oraz rejestratorach dźwięku. Wystarczy wpiąć mikrofon do odpowiedniego gniazda i możesz zacząć nagrywać! Żadnej konfiguracji i dodatkowych źródeł zasilania! Z mikrofonem Saramonic SmartMic5 masz pewność, że Twój sprzęt nagraniowy będzie gotowy do pracy w ciągu kilku sekund.

Jeśli szukasz mikrofonu, który będzie pasował do gniazda słuchawkowego w Twoim smartfonie, tablecie lub komputerze wybierz model Saramonic SmartMic5 S, który oferuje złącze mini Jack TRRS (4-pinowe).

Model: mikrofon pojemnościowy SmartMic5
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 60 dB SPL
Charakterystyka: kierunkowy
Czułość: -37 ± 2 dB (0 dB = 1 V / Pa, przy 1 kHz)
Zakres częstotliwości: 75 Hz – 16 kHz
Zasilanie: z urządzenia, do którego podłączony jest mikrofon
Wejście: mini Jack 3,5 mm TRS
Wymiary: 147 x 18 mm
Waga: 9,5 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SmartMic5 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz