INTERFEJS DLA URZĄDZEŃ APPLE

SmartRig+ Di

 

Nagrywaj swój głos.

SmartRig+ Di to najnowsza generacja interfejsów na urządzenia Apple. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla podłączenia szerokiej gamy mikrofonów i instrumentów muzycznych z mobilnym iOsem. Umożliwia podłączenie aż czterech źródeł dźwięku jednocześnie rejestrując ich sygnał. Przy pomocy pokręteł ustawisz odpowiedni poziom głośności swojego nagrania.

Z jabłkiem w podróży.

To idealnie rozwiązanie dla wszystkich miłośników firmy Apple. Urządzenie daje pełną mobilność i satysfakcję z dźwiękowych rezultatów. Adapter posiada 2 wejścia XLR/Jack mono 6,35 mm w tym samym miejscu. Nagraj wokal przy użyciu dowolnego mikrofonu scenicznego i wyjątkowe riffy na swojej gitarze przy pomocy mikrofonu wstęgowego. Jeśli Twój mikrofon wymaga zasilania fantomowego, przełącz przełącznik w adapterze (+48V). Twórz muzykę zawsze i wszędzie.

Nagraj instrument i wokal z filmem

jednocześnie.

Nie potrzebujesz dodatkowo aparatu czy kamery. Wystarczy, że podłączysz adapter do odpowiedniego urządzenia Apple i gotowe! Podłącz mikrofony bądź instrumenty muzyczne za pomocą gniazda XLR/Jack mono 6,35 mm i kabel mini Jack z wyjściem (OUT) do swojego aparatu lub kamery. Nagrywaj filmy instruktażowe, nauki gry na instrumentach albo własne kompozycje, które zaskoczą wszystkich wysoką jakością dźwięku. Przy pomocy przełącznika M/S kontrolujesz nagrywanie z dwóch źródeł w prawym i lewym kanale – tryb monofoniczny (M) lub jednego źródła dźwięku w trybie stereofonicznym (S).

Mały i lekki.

Interfejs jest mały, lekki i posiada kształt dopasowany do ludzkiej dłoni. Zabierz go na próbę, do studia, wszędzie gdzie chcesz nagrać dźwięk z kilku źródeł dźwięku. Pilnuj swojego urządzenia bo jeszcze się zdziwisz jak szybko potrafi się zawieruszyć. Pamiętaj, że do nagrywania niezbędna jest odpowiednia aplikacja w Twoim urządzeniu firmy Apple. SmartRig+ Di działa tylko z systemami iOS przy pomocy złącza „Lighting”.

 

Wejścia: 2x XLR/ Jack 6,35 mm 2x mini Jack 3,5 mm
Wyjście: 1x złącze Lighting
Pasmo przenoszenia: 20 Hz –  20 kHz 
Zniekształcenia harmoniczne (THD): poniżej 0,01% @ 1 kHz, – 30 dBu
Niezależna kontrola poziomów dla obu kanałów: +20 dB
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Zasilanie: bateria 9V
Zasilanie Phantom: +48V
Wymiary: 12 x 4 x 4 cm
Waga: 130 g
Instrukcja obsługi Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber