SmartRig+

allegroceneo

Przenośny adapter, na każdą okazję.

 

 

Saramonic SmartRig+ to uniwersalne rozwiązanie do połączenia szerokiej gamy mikrofonów i instrumentów muzycznych z mobilnym urządzeniem do nagrywania o wysokiej jakości dźwięku. Umożliwia podłączenie aż czterech źródeł dźwięku jednocześnie. Przy pomocy pokręteł ustawisz odpowiedni poziom głośności swoich ścieżek.

Mobilny muzyk

Rewolucja mobilnej muzyki. To idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy podróżują w trasie dając pełną mobilność i satysfakcję z rezultatów. Adapter posiada 2 wejścia XLR/Jack mono 6,35 mm w tym samym miejscu. Świetne rozwiązanie do nagrywania wokali przy użyciu dowolnego mikrofonu scenicznego oraz wyjątkowe riffy na gitarze przy pomocy mikrofonu wstęgowego. Jeśli Twój mikrofon wymaga zasilania fantomowego, przełącz przełącznik w adapterze (+48V). Twórz muzykę zawsze i wszędzie. 

Nagraj jednocześnie dwa ślady 

Podłącz do adaptera mikrofon i instrument za pomocą gniazda XLR/Jack mono 6,35 mm i kabel mini Jack z wyjścia (OUT) do swojego aparatu lub kamery. Nagrywaj filmy instruktażowe, nauki gry na instrumentach albo własne kompozycje, które zaskoczą wszystkich lepszą jakością dźwięku. Przy pomocy przełącznika M/S kontroluj nagrywanie z dwóch źródeł w trybie monofonicznym (M) lub jednego źródła dźwięku w trybie stereofonicznym (S).

Poręczna konstrukcja

 Adapter jest mały, lekki i posiada kształt dopasowany do ludzkiej dłoni. Zabierz go na próbę, do studia, wszędzie gdzie chcesz nagrać dźwięk z kilku źródeł dźwięku. Pilnuj swojego urządzenia bo jeszcze się zdziwisz jak szybko potrafi się zawieruszyć. Pamiętaj, że do nagrywania niezbędna jest odpowiednia aplikacja w Twoim smartfonie. Urządzenie działa zarówno z systemami iOS i Android.

 

Wejścia: 2x XLR/ Jack 6,35 mm 2x mini Jack 3,5 mm
Wyjście: 1x mini Jack 3,5 mm TRRS
Pasmo przenoszenia: 20 Hz –  20 kHz 
Zniekształcenia harmoniczne (THD): poniżej 0,01% @ 1 kHz, – 30 dBu
Niezależna kontrola poziomów dla obu kanałów: +20 dB
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Zasilanie: bateria 9V
Zasilanie Phantom: +48V
Wymiary: 12 x 4 x 4 cm
Waga: 130 g

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ [PL]  Pobierz

Instrukcja obsługi adaptera audio SmartRig+ [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber