SoundBird V1

allegroceneo

Saramonic SoundBird V1 to pojemnościowy mikrofon o charakterystyce superkardioidalnej, dedykowany do zastosowań w produkcji audio-video i broadcastingu. Mikrofon wykonany został z podzespołów najwyższej jakości. Producent wyposażył SoundBird V1 w szereg przydatnych funkcji. Użytkownicy z pewnością docenią filtr górnoprzepustowy, wzmacniacz pasm wysokich częstotliwości oraz tłumik PAD – 10 dB.

Szereg przydatnych akcesoriów

W zestawie poza samym mikrofonem znajduje się kabel XLR, piankowa osłona przeciwwietrzna, uchwyt z regulacją konta nachylenia oraz cztery zapasowe opaski do mocowania na uchwycie. Uchwyt umożliwia montaż mikrofonu w sankach lampy błyskowej lub na statywie wyposażonym w jeden z gwintów: 1/4”, 3/8”, 5/8”.

Funkcjonalność

Pozłacane złącze w standardzie XLR umożliwia zachowanie kompatybilności ze wszystkimi odbiornikami klasy profesjonalnej. Gwarantuje ono przekaz sygnału wysokiej jakości oraz umożliwia zasilanie mikrofonu z zewnętrznego źródła typu Phantom (+48V). Wszystkie elementy elektroniczne znajdują się wewnątrz eleganckiej, cylindrycznej obudowy wykonanej ze stopu aluminium.

Charakterystyka kierunkowości: super-kardioidalna
Filtr górnoprzepustowy: 200 Hz 
Tłumik PAD: – 10 dB
Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz
Maksymalny poziom wyjściowy: 10 dBu (dla 1kHz, 1% kHz, 1% THD przu obc. 1kΩ
Czułość: -32 ± 3dB (0dB-1V / Pa, przy 1kHz)
Maksymalna wartość sygnału wejściowego: 132 dB
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 80 dB SPL (IEC651)
Zasilanie: -48 V typu phantom lub bateria 1x AA
Czas pracy na akumulatorze: do 150 h
Temperatura pracy: od -5 ° C do 50 ° C
Złącze: XLR (3 pinowy)
Wymiary: 27,2 x ⌀ 2 cm
Waga: 195 g

Instrukcja obsługi mikrofonu SoundBird V1 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz