PRZEDWZMACNIACZ ADUIO

SR-AX100

 

Kompaktowe rozwiązanie.

Kompaktowy adapter dla filmowców, vlogerów i youtuberów, który ułatwi proces tworzenia ścieżki audio dla każdego filmu. W zestawie dołączony jest kabel mini Jack TRRS (3,5 mm), służący do podłączenia przedwzmacniacza z dowolnym aparatem lub kamerą. Przełącznik na przednim panelu M/S jest odpowiedzialny za wybór typu sygnału wejściowego. W trybie Mono podłączysz oddzielnie dwa dodatkowe urządzenia z możliwością regulacji obu kanałów w lewym i prawym kanale. Tryb Stereo kumuluje sygnał w lewym i prawym kanale. Za pomocą pokręteł sprawnie ustawisz poziom głośności wybranego trybu. 

Montaż wielu urządzeń.

SR-AX100 wyposażony jest w trzy stopki umożliwiające przymocowanie dodowlnie wybranych urządzeń. W zależności od potrzeb są to mikrofony, odbiorniki czy bardzo ważne dla filmujących oświetlenie. U dołu adaptera znajduje się stopka do przytwierdzenia na aparacie lub kamerze.

Pasywne działanie.

Adapter jest urządzeniem pasywnym, co oznacza, że nie wymaga dodatkowego zasilania. W tym przypadku nie musisz martwić o ładowanie i zaoszczędzisz na bateriach.

Lekka aluminiowa obudowa.

Adapter jest skonstruowany z lekkich materiałów. Dzięki aluminiowej obudowie bez wątpienia poradzi sobie z kilkoma urządzeniami przez co jest lekki, a jego waga nie będzie wcale odczuwalna.

Zobacz w praktyce!

Minimalna moc wejścia: Mikrofon: – 35 dBu
Wejścia: 1x mini Jack TRRS (3,5 mm) 2x mini Jack TRS (3,5 mm)
Wyjście: 1x mini Jack TRRS (3,5 mm)
Zakres częstotliwości: 20Hz – 20kHz (+/- 0,5 dB)
Wymiary: 76 x 59,5 x 55 mm
Waga: 153 g

Instrukcja obsługi Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber