SR-HC5

allegroceneo

Ramię mikrofonowe Saramonic SR-HC5 to doskonałe rozwiązanie dla vlogerów, streamerów, podcasterów i producentów muzycznych, którym zależy na optymalnej ergonomii stanowiska pracy. Zastosowanie solidnego zacisku „C-Clamp” pozwala szybko i wygodnie połączyć akcesorium z blatem lub biurkiem. Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium urządzenie zapewni Ci pełną kontrolę nad pozycją mikrofonu. 3 przeguby, solidne zaciski oraz zintegrowane zaczepy ułatwiające organizację kabla to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalną i uporządkowaną przestrzeń nagraniową. Możliwość pracy z gwintami 3/8″ oraz 5/8″, zapewni jeszcze większą wszechstronność w kwestii doboru mikrofonów.

Główne cechy produktu

 • ergonomiczne ramię mikrofonowe umożliwiające wygodną organizację pracy
 • lekka i wytrzymała konstrukcja wykonana ze stopu aluminium
 • doskonały wybór dla podcasterów, producentów muzycznych, vlogerów i streamerów
 • odpowiednie do studia nagraniowego lub domowego stanowiska transmisyjnego
 • solidny i bezpieczny montaż za pomocą zacisku biurkowego
 • 3 przeguby zapewniające precyzyjne ustawienie pozycji mikrofonu
 • solidne zaciski umożliwiające zablokowanie pożądanej pozycji ramienia
 • zintegrowane zaczepy umożliwiające poprowadzenie kabla wzdłuż ramienia
 • możliwość obracania w zakresie 360 stopni
 • przeznaczony do pracy z mikrofonami o wadze do 1000 g
 • wsparcie dla gwintów 3/8″ oraz 5/8″ zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi typami mikrofonów

Profesjonalne stanowisko nagraniowe

Tworzysz vlogi? Streamujesz na platformach takich jak Twitch czy YouTube? A może prowadzisz swój własny podcast? Ramię Saramonic SR-HC5 to urządzenie, które pozwoli uporządkować Twoje stanowisko nagraniowe, zapewniając pełną kontrolę nad położeniem mikrofonu. Solidna aluminiowa konstrukcja z trzema przegubami, gwarantuje stabilność i optymalny komfort użytkowania. Ramię można również obracać w zakresie 360 stopni. Szybki montaż pozwoli w ciągu kilku sekund przygotować się do nagrań!

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC5

Zawsze na swoim miejscu

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC5 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na ergonomii, porządku i wygodzie pracy. Montaż za pomocą biurkowego zacisku „C-clamp” pozwoli skutecznie połączyć urządzenie z blatem Twojego biurka. Dzięki niemu statyw zawsze pozostanie na swoim miejscu! Dodatkowym atutem są mocne zaciski zintegrowane z wszystkimi trzema przegubami. Jeśli zależy Ci na perfekcyjnej stabilności i zachowaniu optymalnej pozycji, będzie to właściwy wybór.

Jedno ramię, wiele mikrofonów

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC5 wieńczy solidny metalowy gwint. Jego unikalna konstrukcja sprawia, że możesz go połączyć z różnymi typami mikrofonów. Będzie on odpowiedni do pracy z urządzeniami wyposażonymi w żeński gwint 3/8″ oraz 5/8″. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz kupować dodatkowych przejściówek, aby zapewnić sobie jeszcze większą swobodę pracy z różnymi typami mikrofonów!

Wygodne zarządzanie kablami

W trosce o porządek w Twoim studiu producent zadbał również o możliwość lepszego ułożenia kabla łączącego mikrofon z urządzeniem rejestrującym dźwięk. Ramię do biurka Saramonic SR-HC5 wyposażono w specjalne zaczepy. Dzięki nim przewód może zostać poprowadzony wzdłuż całej konstrukcji, pozwalając zachować optymalną długość kabla i zapobiegając jego splątaniu.

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC5

Kompatybilność

 • mikrofony o wadze do 1 kg
  Model: SR-HC5
  Materiał: stop aluminium
  Maksymalna szerokość: 430 mm
  Maksymalna wysokość: 663 mm
  Kompatybilność:
  • mikrofony o wadze do 1 kg

   Karta gwarancyjna Pobierz

  ramię mikrofonowe Saramonic SR-HC2

  zacisk biurkowy „C-clamp”

  adapter z gwintu 3/8″ na 5/8″

  4 opaski zapinane na rzep