SR-M3

allegroceneo

   

Minimalne rozmiary. Przydatne funkcje

  

 

 

SR-M3 posiada wbudowany kabel mini Jack (3,5 mm) TRS do podłączenia zewnętrznego urządzenia. Tuż nad kablem mikrofonu znajduje się przełącznik filtra górnoprzepustowego, który optymalizuje niepożądane dźwięki z otoczenia, co daje użytkownikowi czytelny i zrozumiały sygnał. Na bocznym panelu mikrofon dysponuje wzmocnieniem sygnału do + 10 dB. Dodatkową funkcją tego mikrofonu jest wejście na drugi mikrofon ze złączem mini Jack (3,5 mm) TRS. 

Trwała konsktrukcja

Konstrukcja urządzenia to trwała obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Zimna stopka z mocowaniem statywowym żeńskim 1/4” umożliwia montaż na większości statywach lub w sankach lampy błyskowej aparatu. Między stopką a obudową mikrofon został wyposażony w system tłumiący drgania spowodowane ruchami kamery. W zestawie z mikrofonem znajduje się gąbka przeciwwietrzna redukująca podmuchy wiatru z otoczenia.

Możliwości mikrofonu 

W mikrofonie są dostępne dwa gniazda. Jeno wejście przeznaczone jest do podpięcia dodatkowego mikrofonu zewnętrznego ze złączem na mini Jack 3,5 mm TRS (opcjonalnie Saramonic SR-XM1) i drugie wejście pozwala odsłuchać nagrywany sygnał na słuchawki (3,5 mm) w czasie rzeczywistym.

Typ mikrofonu: pojemnościowy
Wyjście sygnału: 1x mini Jack 3,5mm TRRS
Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 18 kHz 
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 80 dB @ 1 kHz, – 30 dBu
Czułość: -37 +/- 3 dB (0 dB +1V/Pa przy 1KHz)
Zasilanie: 1x bateria AAA
Impedancja wyjściowa: 600 ohm
Waga: 60,5 g
Wymiary: 41 x 58,8 x 141 mm
  Instrukcja obsługi Pobierz