SR-MTV500

allegroceneo

 

Mikrofon do podcastów z dwoma trybami pracy.

 

 Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MTV500 to wszechstronne urządzenie pozwalające osiągnąć najwyższą jakość dźwięku w trakcie wideokonferencji, spotkań na Skypie i Zoomie, jak również podczas nagrywania podcastów, instrumentów muzycznych oraz śpiewu. Realizuj profesjonalne audycje w domowych warunkach i rejestruj wszystkie pomysły na nowe piosenki, bez tracenia czasu na żmudne ustawianie sprzętu. Wystarczy podłączyć mikrofon do gniazda USB (w komputerze Windows lub Mac), aby Twój pokój zmienił się w profesjonalne studio! Żadnych sterowników i dodatkowych programów konfiguracyjnych. Wszystkie niezbędne pokrętła i przyciski znajdziesz na obudowie urządzenia. Mikrofon posiada też wbudowany wzmacniacz, dzięki czemu możesz podłączyć do niego słuchawki pozwalające kontrolować nagrywanie w czasie rzeczywistym. Dwa tryby pracy pozwolą odpowiednio dopasować charakterystykę rejestrowanego materiału, a ergonomiczna konstrukcja zapewni właściwy kąt ustawienia. Mikrofon Saramonic SR-MTV500 to wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawdzić się w roli podcastera i stworzyć profesjonalne audycje poświęcone ważnym i ciekawym tematom, którymi chcesz dzielić się z innymi!

Dwa tryby pracy dla różnych zastosowań

Specjalny przycisk pozwala szybko i wygodnie przełączać się pomiędzy dwiema różnymi charakterystykami kierunkowości. Dzięki temu rozwiązaniu idealnie dopasujesz parametry nagrywania do swoich potrzeb. Saramonic SR-MTV500 może działać jak typowy mikrofon wielokierunkowy, który równomiernie zbiera dźwięk ze wszystkich stron, naturalnie miksując głos i wszystko, co dzieje się dookoła. Przycisk oznaczony zieloną diodą LED pozwala jednak przełączyć się w tryb kardioidalny. Po jego naciśnięciu urządzenie zadziała zupełnie jak mikrofon kierunkowy, tłumiąc dźwięki tła i zapewniając najwyższą jakość głosu rejestrowanego na pierwszym planie.

Twórz własne podcasty

Wykorzystaj pełnię możliwości mikrofonu kardioidalnego nagrywając wypowiedzi, komentarze i własne ścieżki dialogowe, tworząc tym samym profesjonalne podcasty lub audycje. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym wszelkie dźwięki tła zostaną maksymalnie przytłumione, a Twój głos będzie wyraźny i odpowiednio głośny. Wystarczy podłączyć mikrofon do komputera, aby Twój pokój lub biuro zamieniło się w profesjonalne studio nagrań!

Nagrania jak w prawdziwym studiu

Śpiewasz piosenki lub grasz na gitarze? Mikrofon Saramonic SR-MTV500 pozwoli szybko i wygodnie nagrać próbki wokali, pomysły na nowe riffy lub ulotne melodie, które w przyszłości staną się bazą dla Twoich piosenek. Niezależnie od tego, czy będziesz nagrywać w trybie kardioidalnym lub wielokierunkowy, wygodny dostęp do odpowiednich pokręteł i przełączników, a także dziecinnie prosta obsługa, pozwolą skupić Ci się na tym co najważniejsze, czyli na spontanicznej radości płynącej z muzyki.

Bez sterowników i dodatkowej konfiguracji

Po wyjęciu mikrofonu z pudełka potrzebujesz zaledwie kilku sekund, aby podłączyć go do swojego komputera i rozpocząć nagrywanie. Żadne dodatkowe sterowniki i programy konfiguracyjne nie będą Ci potrzebne. Po prostu wepnij urządzenie do portu USB, ustaw mikrofon Saramonic SR-MTV500 jako wejściowe urządzenie dźwiękowe… i gotowe! Dzięki prostemu rozwiązaniu spod znaku „plug & play” nie potrzebujesz niczyjej pomocy, aby w profesjonalny sposób nagrywać swoje podcasty, zapewniając sobie krystaliczną jakość dźwięku podczas wideokonferencji, realizowania własnych audycji lub grania w gry online.

Model mikrofonu: MTV500
Pasmo przenoszenia: 20-20000Hz
Charakterystyki kierunkowości: kardioidalny / wielokierunkowy
Czułość: – 36dB ±3dB (0 dB = 1 V / Pa, 1 kHz 1.5 V 2.2 K)
Stosunek sygnału od szumu: 80 dB
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 130 db SPL
Poziom wzmocnienia sygnału: 0 ~ 39 dB
Pobór prądu: 5V 150 mA
Wzmacniacz słuchawkowy:

130W

Impedancja wyjściowa > 16 Ohm

Współczynnik zawartości harmonicznych (THD); 0,01 %

Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 20 kHz

Stosunek sygnału od szumu: 100 db

Poziom wzmocnienia sygnału: 0 ~ 35 dB

Wyjście:  USB-C
Materiał:  tworzywo ABS
Wymiary:  88 mm×100 mm×171 mm
Waga:  300,5 g

 

Instrukcja obsługi mikrofonu SR-MTV500 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz