SR-MV2000

allegroceneo

Zaprezentuj się z najlepszej strony. Mikrofon nr 1 w Polsce!

 

 

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MV2000 ze złączem USB to urządzenie, które powstało z myślą o podcastach, konferencjach, wywiadach, streamach z gier lub transmisjach na żywo. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie musi być Cię słychać głośno i wyraźnie, przy zachowaniu najwyższej jakości nagrywanego lub przesyłanego dźwięku. Zaprezentuj się z najlepszej strony podczas spotkań na Skypie i Zoomie, zapominając o szumach, trzaskach i zakłóceniach. . Mikrofon szybko i wygodnie podłączysz do komputera, tabletu lub smartfona wyposażonego w gniazda USB lub USB-C. O trybie pracy poinformuje Cię czytelny wielokolorowy wskaźnik LED, a niezbędne ustawienia skonfigurujesz za pomocą ergonomicznych pokręteł, z wbudowanymi przyciskami. Mikrofon wyposażono również we wzmacniacz, dzięki czemu podłączysz do niego słuchawki pozwalające kontrolować nagrywanie w czasie rzeczywistym. Bez trudu zainstalujesz go na dołączonej do zestawu podstawce na biurko lub przykręcisz do profesjonalnego statywu.

Wyjątkowy design

Jeśli oglądasz streamy gier, vlogi, transmisje realizowane przez youtuberów lub podcasty publikowane na YouTube razem z materiałem wideo, na pewno nie raz zwróciłeś/aś uwagę na designerskie mikrofony wpisujące się w kompozycję kadru. Profesjonalny, dobrze wyglądający sprzęt to niejako wizytówka twórcy! Niezależnie od tego, czy mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MV2000 pojawi się w Twoich ujęciach na magnetycznej podstawce, czy teleskopowym statywie, masz pewność, że matowa czerń i nowoczesne wzornictwo nadadzą im profesjonalnego charakteru.

Wygodna obsługa

Korzystając z mikrofonu Saramonic SR-MV2000 nie musisz sięgać po mikser, aby ustawić optymalną głośność odsłuchu lub dostosować wzmocnienie sygnału („gain”) do swoich potrzeb. Na obudowie umieszczono ergonomiczne pokrętła, z wbudowanymi przyciskami, które pozwalają wygodnie ustawić parametry nagrywania. Dzięki czytelnemu wskaźnikowi LED jeden rzut oka wystarczy, aby zorientować się, z jakich ustawień w danym momencie korzysta mikrofon.:

Poznaj moc mikrofonu kardioidalnego

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MV2000 ze złączem USB do podcastów to gwarancja profesjonalnych nagrań, które szybko i wygodnie zapiszesz na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze. To idealny wybór, zarówno gdy nagrywasz w pojedynkę, ale także podczas realizowania wywiadów lub audycji prowadzonych w większym gronie. Ten wyjątkowy mikrofon kardioidalny pozwoli zarejestrować krystalicznie czysty dźwięk dochodzący do urządzenia na wprost, niwelując jednocześnie niepożądane odgłosy z tła.

Kontroluj nagrania w czasie rzeczywistym

Mikrofon Saramonic SR-MV2000 wyposażono gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Monitorowanie nagrywanych wypowiedzi lub partii wokali w czasie rzeczywistym pozwoli Ci łatwiej wyłapać błędy, przejęzyczenia, pomyłki i niepożądane dźwięki. Zapewnij sobie pełną kontrolę nad rejestrowanym materiałem audio bez konieczności inwestowania w dodatkowe urządzenia. Mikrofon Saramonic SR-MV2000 i para słuchawek w zupełności wystarczą, aby wychwycić odgłosy, które nie powinny pojawić się w finalnych nagraniach!.

Charakterystyka mikrofonu: kardioidalna
Zasada akustyczna: gradientowa
Pasmo częstotliwości: 20 – 20000Hz
Próbkowanie: 48 kHz
Czułość: – 36 dB ±3dB @ 1kHz
Stosunek sygnału od szumu: 80 dB
Wzmacniacz słuchawkowy:
  • moc: 130 mW
  • impedancja wyjściowa: > 16 Ohm
  • współczynnik zawartości harmonicznych (THD): 0,01%
  • pasmo przenoszenia: 15 Hz – 20.000 Hz
  • stosunek sygnału do szumu: 100 dB
  • poziom wzmocnienia sygnału: 0 ~ 33 dB
Wymagania dotyczące zasilania:  5V 60 mA
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego:  – 120 dB SPL
 Poziomy wzmocnienia sygnału: -10,5 -39 dB
Gniazda wyjściowe:
  • słuchawkowe – mini Jack 3,5 mm
  • USB-C
Szybkość transmisji bitów:  24bit
Materiał wykonania: aluminium
Wymiary: 100 mm × 50,4 mm × 44 mm
Waga: 370 g
 Obsługa systemów operacyjnych: Windows 7 lub 10 / Mac OS 10.2 lub wyższy

 

Instrukcja obsługi mikrofonu SR-MV2000 [PL] Pobierz

Instrukcja obsługi mikrofonu SR-MV2000 [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz