SR-NV5X

allegroceneo

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-NV5X ze złączem XLR to idealny sposób na lepszą jakość dźwięku nagrywanego na potrzeby filmów, vlogów, transmisji oraz kreatywnych zabaw z realizacją i produkcją audio. Z powodzeniem zainstalujesz go na kamerach, tyczkach lub statywach. Wsparcie dla popularnego złącza XLR zapewnia wszechstronność zastosowań, a działanie typu „plug & play” umożliwia szybkie przygotowanie do pracy. W zestawie z mikrofonem znajdziesz również piankę przeciwwietrzną oraz osłonę typu „deadcat” redukującą szum wiatru podczas nagrań.

Doskonała jakość dźwięku

Dźwięk nagrywany za pomocą mikrofonu wbudowanego w kamerę lub aparat fotograficzny rzadko kiedy spełnia nasze wyśrubowane oczekiwania. Z modelem Saramonic SR-NV5X w końcu będzie Cię słychać głośno i wyraźnie! Mikrofon z powodzeniem podłączysz do kamer, aparatów, rejestratorów dźwięku i wielu innych urządzeń wyposażonych w złącze XLR. Zyskaj emisyjną jakość dźwięku w swoich produkcjach video! Podłużna konstrukcja typu shotgun pozwoli bardziej odsunąć się od urządzenia, przy zachowaniu odpowiedniej głośności i optymalnych parametrów nagrania.

Ergonomiczna konstrukcja

Solidna konstrukcja wykonana z metalu idealnie sprawdzi się na planach filmowych i w studiach, gdzie sprzęt nie zawsze traktowany jest z należytą troską. Mikrofon jest również lekki, co z pewnością docenią osoby, którym zależy na redukcji wagi plecaków, toreb i walizek, w których przechowywane są narzędzia służące do pracy z dźwiękiem. Model Saramonic SR-NV5X z łatwością zainstalujesz w popularnych uchwytach stosowanych na kamerach, statywach lub tyczkach.

Charakterystyka kierunkowości: kardioidalna
Filtr górnoprzepustowy: 200 Hz
Typ mikrofonu: pojemnościowy
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz
Impedancja: 2000 Ohm
Czułość: -35 ± 1dB / 0dB =1V / Pa 1kHz
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 80 dB SPL (IEC651)
Długość zintegrowanego kabla: 37, 47 cm
Złącze: XLR (3 pinowy)
Wymiary: ⌀ 21 x 536 mm
Waga: 96 g
Instrukcja obsługi Pobierz