REJESTRATOR XLR

SR-VRM1

 

Przenośny, kompaktowy, wygodny.

Kompaktowy rejestrator przeznaczony dla miłośników minimalizmu. Wystarczy podłączyć dowolny mikrofon z gniazdem XLR i kartę micro SD aby nagrywać dźwięk o wysokiej jakości dźwięku. Urządzenie obsłuży wywiad, konferencję czy wymagający reportaż.

Funkcjonalność i zalety.

SR-VRM1 posiada intuicyjne menu, które bez problemu obsłużysz nawet w rękawiczkach. Nagrywany materiał zostaje zapisany bezpośrednio na kartach typu micro SD (64 – 2GB) lub micro SDHC (4 GB – 32 GB). Za pomocą wejścia słuchawkowego można swobodnie monitorować efekty i jakość przesyłanego sygnału. Wejście XLR obsłuży każdy mikrofon wybrany według własnych potrzeb. Dodatkowym wsparciem dla mikrofonów jest zasilanie typu Phantom i filtr górnoprzepustowy.

Lekka obudowa, niewielkie rozmiary.

Obudowa nadajnika wykonana jest z wysokiej jakości materiałów aluminiowych. Jest lekka i zmieści się w ludzkiej dłoni. Czytelny wyświetlacz LCD ułatwi Twoją pracę z dźwiękiem. Przyciski rejestratora pozwolą na korzystanie nawet w rękawiczkach. Wejście XLR jest wyposażone w blokadę zabezpieczającą przed wypięciem więc dodatkowo nie musisz martwić się, że coś pójdzie nie po Twojej myśli.

Sprawdź w praktyce!
 

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 22 kHz (+/- 2 dB)
Zniekształcenie: 0,05 % (1 kHz)
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 92 dB
Poziom wejściowy mikrofonu: do wyboru w – 12 dBu do + 33 dBu
Złącze wejściowe: gniazdo XLR żeńskie
Gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
Zasilanie Phantom: +48V
Typ baterii: 2x bateria AA
Pobór energii: 0,65 W
Czas działania baterii: 5h przy użyciu mocy fantomowej

8h bez użycia zasilania fantomowego

Nośniki nagrywania: Karta Micro SD (64 MB – 2 GB)

Karta SDHC (4 GB – 32 GB)

 

Instrukcja obsługi

 

Pobierz