System SR-WM4C

Prosta budżetowa korzyść. 

Banalnie prosta obsługa WM4C to tylko niektóre z zalet tego zestawu mikrofonowego. Prosty w użytkowaniu system umożliwia Ci swobodny wybór kanału a oprócz tego nie nadwyręży Twojego portfela. Na start nie potrzebujesz skomplikowanego i rozbudowanego zestawu. Możesz wybrać odpowiedni zestaw lub dodatkowo go rozbudować. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z nagrywaniem dźwięku podczas filmowania i nie wiesz czy przygoda przekształci się w profesjonalne nagrywanie to jesteś w odpowiednim miejscu. 

Wybierz odpowiedni zestaw.

Seria WM4C jest dostępna w trzech różnych konfiguracjach. WM4C to odbiornik z nadajnikiem i mikrofonem krawatowym z przeznaczeniem dla youtuberów i vlogerów, drugi świetny pod reportaż WM4CA – odbiornik z mikrofonem bezprzewodowym do ręki SR-HM4C oraz odbiornik z nadajnikiem XLR4C do amatorskich rozwiązań filmowych. Podstawowy element sygnału to odbiornik pracujący w czterech zakresach częstotliwości do wyboru (A, B, C lub D). Znajdziesz w nim również wejście słuchawkowe wraz z regulacją głośności. 

WM4C

Zestaw do nagrywania filmów na youtube

lub vlogów z mikrofonem krawatowym

WM4CA

Zestaw dla reporterów, na wywiady i konferencje

WM4CB

Zestaw z przeznaczeniem dla początkujących filmowców

Zasięg do 60 metrów

Nadajnik w odległości z odbiornikiem nie przerywają sygnału do 60 metrów.Trzeba jednak pamiętać, że poprawność działania tych urządzeń zależy od otoczenia w jakim znajduje się operator i rozmówca.

Szybki wywiad z pomocą

Twojego smartfona

Podłącz mikrofon krawatowy dołączony do zestawu z nadajnikiem i swojego smartfona z odbiornikiem. Mikrofon jest wyposażony w piankę redukującą nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr. Dzięki klipsowi umieścisz go w dowolnym miejscu na ubraniu. Nie zapomnij o odpowiedniej aplikacji w telefonie, która będzie kompatybilna z tym zestawem.

Komfortowe mocowania.

Zasilanie bateriami typu AA.

Zarówno odbiornik jak i nadajnik zasilane są parą baterii typu AA dostępne w wielu punktach sprzedaży. Wyposaż się w baterię alkaliczną, która wydłuży działanie Twojego urządzenia. Przymocuj nadajnik do swojego aparatu za pomocą stopki a odbiornik przypnij do paska i gotowe.

Sprawdź SR-WM4C w praktyce!

Zakres częstotliwości: 203 MHz (Kanał A) do 216 MHz (Kanał B)
Modulacja: 6 mV
Wejście mikrofonowe: Mini XLR(3 pinowy)
Wyjście sygnału: mini Jack 3,5 mm
Wymiary(odbiornika/nadajnika) 102 x 62 x 45 mm
Waga: 80 g

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saromonic.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber