SR-XMS2

allegroceneo

 

W pełni odwzoruje Twój głos.

Saramonic SR-XMS2 to mikrofon krawatowy ze złączem mini Jack 3,5 mm TRS dedykowany do aparatów i kamer. Wśród mikrofonów typu „lavalier” ten model znacznie się wyróżnia w swojej konstrukcji. Posiada stereofoniczną kapsułę, która zapewnia czysty i klarowny dźwięk. Jego barwa potrafi w pełni odwzorować Twój głos, który realnie odpowiada prawdziwemu tonowi.

Dobry partner w podróży

 

Mikrofon krawatowy może przydać się w wielu nieoczekiwanych momentach. Jest to urządzenie, które z powodzeniem możemy schować do kieszeni, bo waży zaledwie 48 gram. Okazuje się, że mikrofony krawatowe nie tylko znajdą swoje zastosowanie w popularnych vlogach czy podcastach, ale także można z powodzeniem zabrać je na wycieczkę relacjonując swoje bieżące wydarzenia na Instagramie czy Facebooku. Tego typu mikrofon możemy używać w odległości od 1 do maksymalnie 6 metrów.

Akcesoria w zestawie

 

Do mikrofonu dołączona została pianka, która sprawia, że barwa dźwięku staje się cieplejsza. W zestawie znajdziemy również metalowy uchwyt, który z łatwością przypniemy w dowolnym miejscu do ubrania.

Opcjonalnie w ofercie znajduje się osłona typu „deadcat” (XM1-WS), która zredukuje nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr.

Model: SR-XMS2
Typ: stereofoniczny mikrofon krawatowy
Charakterystyka: wielokierunkowa
Zakres częstotliwości: 35 Hz – 18 kHz
Czułość: -42 dB +/-3 dB, 0 dB=1 V/Pa, przy 1 kHz
Wejście: mini Jack 3,5 mm TRS
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 78 dB SPL
Długość kabla: 6 metrów
Waga: 48 g
Wymiary: 12,7 x 20,3 mm

Instrukcja obsługi mikrofonu krawatowego SR-XMS2 [PL] Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz