SR-BV1

allegroceneo

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-BV1 to profesjonalny mikrofon pojemnościowy, który idealnie sprawdzi się do nagrywania podcastów, audycji, głosu lektora lub partii wokalnych. Z powodzeniem wykorzystasz go również podczas szczególnie wymagających wideokonferencji i wirtualnych spotkań. Urządzenie zbiera dźwięk w przedniej części kapsuły, tłumiąc jednocześnie ewentualne zakłócenia i hałasy powstające z tyłu. Pop filtr minimalizuje dodatkowo ryzyko wystąpienia zniekształceń i trzasków wywoływanych przez głoski wybuchowe. Mikrofon nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Z łatwością połączysz go z mikserami, interfejsami lub rejestratorami audio wyposażonymi w gniazdo XLR. Saramonic SR-BV1 to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać się jako lektor(ka), podcaster(ka), prezenter(ka) lub wokalista(-ka)!

Profesjonalna realizacja podcastów

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-BV1 do podcastów pozwoli Ci zarejestrować wypowiedzi, komentarze lub ścieżki dialogowe charakteryzujące się emisyjną jakością. Jego kardioidalna budowa sprawia, że koncentruje się on na dźwiękach rejestrowanych z przodu, tłumiąc jednocześnie niepożądane zakłócenia z tła. Jeśli lubisz nagrywać w niewielkiej odległości od mikrofonu, Saramonic SR-BV1 będzie świetnym wyborem. Dzięki niemu Twój głos stanie się jeszcze wyraźniejszy i odpowiednio głośny.

Mnogość innych zastosowań

Śpiewasz piosenki lub grasz na gitarze? Jesteś lektorem, który nagrywa w domu? A może prowadzisz specjalistyczne kursy lub zajęcia online, podczas których zwykły mikrofon ukryty w smartfonie lub komputerze nie pozwala osiągnąć satysfakcjonujących rezultatów? Saramonic SR-BV1 sprawdzi się w każdej z tych sytuacji! Dzięki niemu szybko i wygodnie nagrasz audycje, „off” lektorski, próbki wokali, pomysły na nowe riffy lub ulotne melodie, które w przyszłości staną się bazą dla Twoich piosenek.

Bogactwo dźwięków

Wsparcie dla szerokiego zakresu częstotliwości, które oferuje mikrofon Saramonic SR-BV1 pozwoli nagrać wyjątkowo bogaty i zbalansowany dźwięk. Wbudowany filtr pop pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia zniekształceń i trzasków, które mogą wywołać głoski wybuchowe (czyli wszystkie „p”, „b”, „t” powodujące niekontrolowane wyrzuty powietrza) – zarówno podczas mówienia, jak i śpiewania. Z tym mikrofonem na nowo odkryjesz, jak pięknie mogą brzmieć gładkie niskie częstotliwości, wyraźny środek oraz ciepły i krągły bas. W zestawie nie zabrakło również piankowej osłony przeciwwiatrowej, która dodatkowo przyczyni się do poprawy jakości nagrań.

Klasyczna konstrukcja

Pracując z urządzeniami audio, cenisz sobie prostotę i rozwiązania, które od lat stosuje się w studiach muzycznych na całym świecie? Postaw na klasykę i ciesz się niezawodnością modelu Saramonic SR-BV1! Po wyjęciu mikrofonu z pudełka potrzebujesz zaledwie kilku sekund, aby podłączyć go do miksera, interfejsu audio lub rejestratora dźwięku. Żadnych przełączników, przycisków lub wymagań w kwestii zasilania! Wystarczy przewód XLR i jesteś gotowy(-a) do nagrań!

Materiał wykonania: metal
Typ mikrofonu: dynamiczny
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: -57 ± 3dB (0dB =1 ubar @ 1 kHz)
Impedancja wyjściowa: 120 Ohm
Osłona piankowa: zdejmowana
Zasilanie Phantom: niewymagane
Wymiary: 190 x 37,65 x 30 x 536 mm
Waga: 705 g
Instrukcja obsługi Pobierz