SR-WM4C

allegroceneo

Budżetowa korzyść i radość z nagrywania.

 

 Banalnie prosta obsługa WM4C to tylko niektóre z zalet tego zestawu mikrofonowego. Prosty w użytkowaniu system umożliwia Ci swobodny wybór kanału, a oprócz tego nie nadwyręży Twojego portfela. Na start nie potrzebujesz skomplikowanego i rozbudowanego zestawu. Możesz wybrać odpowiedni zestaw lub dodatkowo go rozbudować. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z nagrywaniem dźwięku podczas filmowania i nie wiesz czy przygoda przekształci się w profesjonalne nagrywanie to jesteś w odpowiednim miejscu. 

Odbiornik

Odbiornik systemu SR-WM4C to urządzenie z dwoma przełącznikami i wyjściem audio. Przełącznik częstotliwości posiada 4 kanały z możliwością wyboru jednego z nich. W przypadku użycia więcej niż jednego kanału poprzez nadajniki należy przesuwać przełącznik do częstotliwości odpowiadającej danemu nadajnikowi. W ofercie znajdują się trzy nadajniki do wyboru: z serii SR-WM4C – nadajnik z możliwością zakupu w zestawie, SR-HM4C – mikrofon bezprzewodowy do nabycia oddzielnie lub w zestawie z odbiornikiem oraz SR-XLR4C ze złączem XLR.

zakresy częstotliwości

wejście mini Jack TRS

waga

Nadajnik

Nadajnik z możliwością podpięcia mikrofonu krawatowego poprzez złącze mini XLR. Posiada przełącznik częstotliwości do wyboru spośród czterech zakresów względem odbiornika: A, B, C lub D. Na chwilę obecną w ofercie nie występują nadajniki w oddzielnej sprzedaży.

zakresy do wyboru

wejście mini XLR

waga

Zasięg do 60 metrów 

Zasięg jest bardzo ważny szczególnie kiedy nagrywamy dźwięk z określonej odległości. To szczególnie ważne dla youtuberów, vlogerów czy podczas streamów online. W przypadku tego zestawu odległość między odbiornikiem a nadajnikiem wynosi do 60 metrów na wolnej przestrzeni.

Szybki wywiad z pomocą Twojego smartfona

 

Podłącz mikrofon krawatowy dołączony do zestawu z nadajnikiem i swojego smartfona z odbiornikiem. Mikrofon jest wyposażony w piankę redukującą nieprzyjemne dźwięki wywołane przez wiatr. Dzięki klipsowi umieścisz go w dowolnym miejscu na ubraniu. Nie zapomnij o odpowiedniej aplikacji w telefonie, która będzie kompatybilna z tym zestawem.

Wybierz odpowiedni zestaw.

 

Seria WM4C jest dostępna w trzech różnych konfiguracjach. WM4C to odbiornik z nadajnikiem i mikrofonem krawatowym z przeznaczeniem dla youtuberów i vlogerów, drugi świetny pod reportaż WM4CA – odbiornik z mikrofonem bezprzewodowym do ręki SR-HM4C oraz odbiornik z nadajnikiem XLR4C do amatorskich rozwiązań filmowych. Podstawowy element sygnału to odbiornik pracujący w czterech zakresach częstotliwości do wyboru (A, B, C lub D). Znajdziesz w nim również wejście słuchawkowe wraz z regulacją głośności. 

WM4C

Zestaw do nagrywania filmów na youtube
lub vlogów z mikrofonem krawatowym.

WM4CA

Zestaw dla reporterów, do wywiadów i na konferencje.

WM4CB

Zestaw z przeznaczeniem dla filmowców.

Zakres częstotliwości: 203 MHz (Kanał A) do 216 MHz (Kanał B)
Modulacja: 6 mV
Wejście mikrofonowe: Mini XLR(3 pinowy)
Wyjście sygnału: mini Jack 3,5 mm
Wymiary(odbiornika/nadajnika) 102 x 62 x 45 mm
Waga: 80 g

Instrukcja obsługi systemu bezprzewodowego SR-WM4C [PL]  Pobierz

Instrukcja obsługi systemu bezprzewodowego SR-WM4C [ENG]  Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber