System UwMic9

allegroceneo
Mikrofony bezprzewodowe UwMi9

UwMic9 to system bezprzewodowy zapewnia dźwięk o wysokiej jakości audio. Główne zalety systemu to możliwość rozdzielenia sygnału na dwie ścieżki monofoniczne oraz dowolne konfigurowanie zestawów. System posiada w ofercie trzy odbiorniki do wyboru: RX9, RX-XLR9 lub mikser SP-RX9 z odbiornikiem w jednym. UwMic9 będzie kompatybilny z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku. Dokonaj odpowiedniego wyboru nadajnika, dostosowując idealny zestaw dla siebie!

 

Odbiornik RX9. Mózg całego systemu

Zestawy UwMic9 to przede wszystkim odbiorniki. To one odpowiadają za przesyłanie dźwięku z nadajnika za pomocą częstotliwości radiowej UHF, przekazując sygnał do rejestracji przy pomocy odpowiedniego kabla. RX9 umożliwia korzystanie z funkcji takich jak: parowanie z nadajnikami przy pomocy funkcji „Auto scan” lub podczerwieni (IR), podłączenie słuchawek do monitorowania dźwięku oraz ustawienie optymalnej głośności całego systemu bezprzewodowego. Jeden odbiornik obsłuży jednocześnie 2 nadajniki, umożliwiając wybór spośród 96 kanałów transmisji. Odporność odbiornika zapewnia trwała,  w pełni metalowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniem w czasie użytkowania.

 

96 

kanałów transmisji do wyboru

 

AA 

zasilanie bateriami typu AA  

 

A | B 

dwie grupy nadajników

 

AutoScan 

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

 

SP-RX9

SP-RX9 to zarówno odbiornik, który umożliwia odbiór sygnału jednocześnie z dwóch nadajników, jak i oddzielny mikser do zastosowania z zewnętrznym mikrofonem. W dolnej części urządzenia znajduje się gwint 1/4” do statywów fotograficznych oraz gimbali. Jako stabilizator może posłużyć również aluminiowa rączka znajdująca się w zestawie. Z tyłu odbiornika znajduje się uchwyt przeznaczony do umieszczenia smartfona lub innego urządzenia. Rozstaw uchwytu mieści się w przedziale od  65 do maksymalnie 87 milimetrów.

Na bocznych panelach po obu stronach odbiornika znajdziemy szereg wejść i wyjść, które służą do wyznaczonych zastosowań:

  • wejście mini Jack 3,5 mm dla zewnętrznego mikrofonu 
  • wyjście słuchawkowe mini Jack 3,5 mm do monitorowania odsłuchu
  • wejście USB typu C do ładowania baterii
  • wyjście micro USB do połączenia odbiornika z systemami iOS i Android
  • zsynchronizowane wejście mini Jack 3,5 mm lub mini XLR przeznaczone do mikrofonów krawatowych
  • wyjście dla urządzenia rejestrującego.

 

RX-XLR9

RX-XLR9 to najbardziej kompaktowy odbiornik systemu UwMic9, którego główną cechą jest złącze XLR umożliwiające lepszą jakość przekazywanego sygnału audio. Dodatkowym atutem odbiornika jest możliwość podłączenia go bezpośrednio do przedwzmacniacza lub rejestratora.

 

Odbiornik może być zasilany poprzez 2x baterie AA lub kabel USB-C. Bateria odbiornika zostaje automatycznie ładowana w momencie podłączenia kabla (w zestawie). Dodatkowo w zestawie znajduje się mocowanie na zimną stopkę, aby zamocować odbiornik w sanki gorącej stopki w aparacie kamerze lub adapterach audio.

 

Nadajnik TX9. Źródło dźwięku

Nadajnik przy współpracy z mikrofonem krawatowym daje nam możliwość wysłania sygnału audio do odbiornika. Z łatwością podłączysz te dwa elementy ze sobą przy pomocy wejścia „Mic” korzystając z możliwości zabezpieczenia przed wypięciem, jakie daje złącze mikrofonu mini Jack 3,5 milimetra (TRS). Oznaczenie to świadczy o określonym typie złącza mini Jacka, jakie będzie kompatybilne z tym gniazdem. Najlepszym przykładem innego wejścia mini Jack 3,5 milimetra są smartfony, w których prawidłowe działanie określa złącze TRRS. W zestawie znajduje się również mocowanie, które szybko można przypiąć do paska oraz uchwyt do mikrofonu.

Łącz ze sobą

więcej możliwości

 

System bezprzewodowy UwMic9 połączysz ze sobą na kilka różnych sposobów.

 

Jeden odbiornik systemu umożliwia obsługę jednocześnie dwóch nadajników. Jeżeli Twoje działania wymagają większej liczby nadajników, doposaż się w kolejny zestaw systemu i połącz odbiorniki do urządzenia audio. Dostępne adaptery umożliwiają połączenie dwóch odbiorników do jednego źródła dźwięku. Podczas korzystania z większej liczby nadajników trzeba pamiętać o ustawieniu innej częstotliwości w każdym z nich.

 

 

Zestawy UwMic9 z RX9

Zestawy UwMic9 z SP-RX9

Zestawy UwMic9 z RX-XLR9

Zadecyduj o tym, co niezbędne 

Wciel się w postać youtubera albo zacznij prowadzić własnego vloga. Jeśli rozwiniesz swoje umiejętności i stwierdzisz, że potrzebny Ci dodatkowy nadajnik możesz bez problemu go dokupić. Upewnij się, który element systemu Uwmic9 będzie dla Ciebie niezbędny. Pamiętaj, że masz do wyboru aż trzy: TX9 – nadajnik z mikrofonem krawatowym, TX-XLR9 – nadajnik z zasilaniem Phantom +48V jeśli już wcześniej kupiłeś profesjonalny mikrofon ze złączem XLR lub mikrofon bezprzewodowy HU9 z wbudowanym nadajnikiem.

 

Solidarny z każdym urządzeniem

Wsparcie systemu UwMic9 to kolejna jego zaleta. W całej gamie dostępnych produktów znajdziesz niezbędne akcesoria. Część nich znajduje się w rozbudowanych zestawach, a także w ich pojedynczych elementach. Niektóre z nich dostępne są poza zestawem jak np. akcesoria do urządzeń mobilnych. Masz iPhone’a, smartfona z gniazdem USB typu C? Żaden problem. Wyposaż w dostępne połączenia kompatybilne z Twoim sprzętem. 

AKCESORIA MOBILNE

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/Lightning,

do połączenia odbiornika RX9 z nowszymi systemami iOS iPhone 5, 6, 7, 8, X

LC-C35

Kabel/przejściówka – gniazdo mini Jack 3,5 mm TRS/mini Jack 3,5 mm TRRS,

do połączenia odbiornika RX9 z urządzeniami mobilnymi typu mini Jack 3,5 mm TRRS 

SR-UC201

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/USB typu C,

do połączenia odbiornika RX9 z systemami Android ze złączem USB-C

UTC-C35

AKCESORIA W ZESTAWIE

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/TRS, który możesz połączyć

bezpośrednio do swojego aparatu lub kamery:

SR-UM10-C35

Kabel XLR męski / mini Jack 3,5 mm TRS, służący do połączenia systemu z przedwzmacniaczem lub profesjonalnymi mikserami audio:

SR-UM10-C35XLR

AKCESORIA DO GOPRO

Kabel mini Jack 3,5 mm TRS/mini USB,

do połączenia odbiornika RX9 z kamerami typu GoPro 3, 3+, 4

SR-GMC1

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Czułość: -95 dBm
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Poziom wyjściowy słuchawek: 30mW (16Ω)
Poziom wyjściowy audio:
-60dBV
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (± 3 dB)
Zasilanie:

nadajnik: 2 baterie typu AA

odbiornik: 2 baterie typu AA

Waga:

nadajnik: 260 g

odbiornik: 275 g

Wymiary:

nadajnik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

odbiornik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

Instrukcja obsługi systemu UwMic9 Pobierz

Instrukcja obsługi miksera i odbiornikaSP-RX9 Pobierz

Instrukcja obsługi odbiornika RX-XLR9 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber