Nadajnik TX-XLR9

allegroceneo
Mikrofony bezprzewodowe UwMi9

 TX-XLR9 to nadajnik bezprzewodowy ze złączem XLR i zasilaniem phantom (+48V). Dzięki nadajnikowi możesz podłączyć dowolny mikrofon dynamiczny lub pojemnościowy. System posiada w ofercie jeszcze dwa nadajniki do wyboru: TX9 – typowy „bodypack” lub mikrofon reporterski HU9 z z wbudowanym nadajnikiem. TX-XLR9 będzie współpracował wyłącznie z odbiornikiem RX9 systemu UwMic9 oraz z jego pokrewnymi elementami. Dokonaj odpowiedniego wyboru zestawów, dostosowując wymarzoną konfigurację dla siebie!

Do nadajnika TX-XLR9 należy doposażyć się w niezbędne urządzenie jakim jest odbiornik UWMic9 RX9. To odbiorniki odpowiadają za przesyłanie dźwięku z nadajnika za pomocą częstotliwości radiowej UHF, przekazując sygnał do rejestracji przy pomocy odpowiedniego kabla. RX9 umożliwia korzystanie z funkcji takich jak: parowanie z nadajnikami przy pomocy funkcji „Auto scan” lub podczerwieni (IR), podłączenie słuchawek do monitorowania dźwięku oraz ustawienie optymalnej głośności całego systemu bezprzewodowego. Jeden odbiornik obsłuży jednocześnie 2 nadajniki, umożliwiając wybór spośród 96 kanałów transmisji. Odporność odbiornika zapewnia trwała,  w pełni metalowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniem w czasie użytkowania.

 

96 

kanałów transmisji do wyboru

 

AA 

zasilanie bateriami typu AA  

 

A | B 

dwie grupy nadajników

 

AutoScan 

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

 

Łącz ze sobą

więcej możliwości

Nadajnik TX-XLR9 będzie współpracował zarówno z mikrofonem bezprzewodowym HU9 jak i z nadajnikiem TX9. Dlaczego? Ponieważ odbiornik RX9 jest urządzeniem dwukanałowym i umożliwia obsługę jednocześnie dwóch nadajników

 

Solidarny z każdym urządzeniem

Wsparcie systemu UwMic9 to kolejna jego zaleta. W całej gamie dostępnych produktów znajdziesz niezbędne akcesoria, aby połaczyć odbiornik z dowolnym urządzeniem. Część z tych akcesoriów znajduje się w rozbudowanych zestawach. Niektóre z nich dostępne są poza zestawem jak np. akcesoria do urządzeń mobilnych. Jeśli posiadasz iPhone’a lub smartfona z wejściem USB typu C – pomogą Ci w tym kable LC-C35 oraz UTC-C35.

 

 

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Stosunek sygnału od szumu (SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Zasilanie: 2 baterie typu AA
Zasilanie typu Phantom +48 V
Waga: 140 g
Wymiary: 10,5 x 4,3 x 3,5 cm

Instrukcja obsługi systemu UwMic9 Pobierz

Instrukcja obsługi miksera i odbiornika SP-RX9 Pobierz

Instrukcja obsługi odbiornika RX-XLR9 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz