MagicBoom Pole

allegroceneo

Saramonic Magic BoomPole to precyzyjna, 3-metrowa tyczka teleskopowa wykonana z wysokiej jakości aluminium. Została zaprojektowana pod kątem współpracy z mikrofonami typu shotgun zarówno w profesjonalnych jak i amatorskich produkcjach video. Jest idealnym rozwiązaniem dla filmowców i operatorów dźwięku podczas pracy na planach filmowych i studyjnych.

Tyczka została wyposażona w gwint 3/8 cala, który pozwala zamontować standardowe uchwyty mikrofonowe. Dedykowany uchwyt to elastyczny SR-SMC2, a także uchwyt SR-SMC1 dołączany w zestawie do mikrofonów SR-TM1 i SR-TM7. Gwint jest kompatybilny również z mikrofonami SR-M3, SR-PMIC1, 2, 3 oraz z serii Vmic i CamMic. Na tyczce można również montować inne mikrofony z uchwytami akceptującymi gwint 3/8”.

Długość tyczki jest regulowana w zakresie od 78 centymetrów do 3 metrów. Na każdym odcinku danej sekcji tyczka posiada gumowe opaski do podtrzymania kabla mikrofonowego, zapewniając wygodę podczas pracy. W zestawie z tyczką znajduje się również adapter gwintowy z 3/8” na 5/6” umożliwiający podłączenie BoomPole do większości stelaży i powszechnej obudowy mikrofonowej typu „blimp”.

Kompatybilność

mikrofony Saramonic: SR-TM1, SR-TM7, SR-M3, SR-PMIC 1, 2, 3, seria Vmic i CamMic

inne mikrofony z uchwytami 3/8”

 stelaże i obudowy typu „blimp” z gwintem 5/8”

Materiał: aluminium
Średnica:  Ø 41 mm
Ilość sekcji:  5
Minimalna długość tyczki: 783 mm
Maksymalna długość tyczki: 3000 mm
Waga: 1078 g

Karta gwarancyjna Pobierz