SR-BSP1

allegroceneo

 

 

Saramonic SR-BSP1 to uniwersalny uchwyt ręczny przeznaczony do filmowania smartfonem z mocowaniem na gorącą stopkę. Idealne rozwiązanie do realizacji vlogów oraz streamów online z systemami iOS i Android.

SR-BSP1 pozwala zamienić smartfony w profesjonalny sprzęt video. Zawiera trzy standardowe żeńskie gwinty montażowe i jedno mocowanie na gorącą stopkę, umożliwiające podłączenie dowolnego sprzętu w postaci zewnętrznych mikrofonów, lamp LED i  innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania zdjęć lub realizowania filmów. Rączka uchwytu wyścielona jest piankową osłoną, która ułatwia stabilizację uzyskując płynne ruchy w celu uzyskania profesjonalnych ujęć. W celu dodatkowej adaptacji piankowy uchwyt można użyć oddzielnie z dowolną kamerą przy użyciu standardowego mocowania na statywie.

Uchwyt do smartfona posiada mechanizm blokujący, który można rozszerzyć od 5,3 do 9 cm szerokości. Jego rozstaw jest kompatybilny m.in. z iPhone 6S czy Galaxy Note.

Zarówno piankowa rękojeść jak i uchwyt do smartfona są wykonane z wysokiej jakości aluminium, co sprawia, że uchwyt jest wytrzymały i wygodny podczas użytkowania

Kompatybilność

mocowanie uchwytu do ręki kompatybilny jest z szeroką gamą statywów fotograficznych

uchwyt na smartfon kompatybilny jest z większością smartfonów dostępnych na rynku

 

  Rozstaw uchwytu do smartfona: od 5,3 do 9 cm
  Rączka: 15,5 cm
  Uchwyt:  od 9,1 do 12, 7 cm
  Kolor: czarno-czerwony
  Mocowanie: gorąca stopka
  Waga: 306 g

  Karta gwarancyjna Pobierz