SR-HC2

allegroceneo

Saramonic SR-HC2 to ergonomiczne ramię mikrofonowe, które w wygodny sposób przymocujesz do biurka lub stołu, zapewniając sobie komfortową pracę podczas nagrywania dźwięku. Solidna metalowa konstrukcja została wyposażona w zacisk kompatybilny z blatami o grubości do 43 mm. Przegubowe ramię zapewnia precyzyjne ustawienie pozycji mikrofonu, a mocne sprężyny zapewniają odpowiednią stabilność i amortyzację drgań. Ten wyjątkowy statyw pozwoli pracować z gwintami 3/8″ oraz 5/8″, dając Ci jeszcze większą wszechstronność w kwestii doboru mikrofonów. W zestawie znalazły się również 4 opaski zapinane na rzep ułatwiające zarządzanie kablami.

Główne cechy produktu

 • profesjonalne ramię mikrofonowe umożliwiające wygodną organizację pracy
 • solidny i bezpieczny montaż za pomocą zacisku biurkowego
 • doskonały dla podcasterów, producentów muzycznych, vlogerów i streamerów
 • idealne wyposażenie studia nagraniowego lub domowego stanowiska transmisyjnego
 • szybki i wygodny montaż mikrofonu
 • przegubowe ramię zapewniające precyzyjne ustawienie pozycji mikrofonu
 • mocne sprężyny zapewniające stabilność i amortyzujące drgania
 • możliwość obracania w zakresie 360 stopni
 • wytrzymała konstrukcja wykonana ze stopu żelaza
 • przeznaczony do pracy z mikrofonami o wadze od 100 do 1000 g
 • w zestawie adapter z gwintu 3/8″ na 5/8″ zapewniający wsparcie dla różnych typów mikrofonów
 • 4 opaski zapinane na rzep ułatwiające zarządzanie kablami

Profesjonalna realizacja nagrań

Nagrywasz vlogi lub streamujesz na Twitchu lub YouTube? Prowadzisz domowe studio, w którym produkujesz własne utwory muzyczne? A może tworzysz własny podcast? Ramię Saramonic SR-HC2 to urządzenie, które pomoże uporządkować stanowisko pracy i zapewni pełną kontrolę nad optymalną pozycją mikrofonu. Solidna metalowa przegubowa konstrukcja to gwarancja stabilności i wygody użytkowania. Ramię można obracać w zakresie 360 stopni. Szybki montaż pozwala w ciągu kilku sekund przygotować się do nagrań!

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC2

Zawsze na swoim miejscu

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC2 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz jak największej ergonomii pracy z mikrofonem. W zestawie znajdziesz zacisk biurkowy „C-clamp”, który umożliwi komfortowy montaż do blatu o maksymalnej grubości 43 mm. Dzięki niemu statyw mikrofonowy zawsze pozostanie na swoim miejscu! Dodatkowym atutem są mocne sprężyny zapewniające stabilność oraz optymalną amortyzację drgań.

Ramię mikrofonowe do biurka Saramonic SR-HC2

Jedno ramię, różne mikrofony

Do zestawu z ramieniem mikrofonowym Saramonic SR-HC2 dołączono solidnie wykonany metalowy adapter z gwintu 3/8″ na 5/8″. Dzięki temu nie musisz kupować dodatkowych przejściówek, aby zapewnić sobie jeszcze większą swobodę pracy z różnymi typami mikrofonów!

Wygodne zarządzanie kablami

W trosce o porządek w Twoim domowym studiu producent zadbał również o optymalną organizację kabli. W zestawie z ramieniem mikrofonowym do biurka Saramonic SR-HC2 znajdziesz specjalne opaski zapinane na rzep. Dzięki nim przewód może zostać poprowadzony wzdłuł ramienia, zachowując optymalną długość i nie plącząc się.

Model: SR-HC2
Materiał: stop żelaza
Maksymalna szerokość: 550 mm
Maksymalna wysokość: 620 mm
Kompatybilność:
 • mikrofony o wadze od 100 do 1000 g
 • biurka i blaty o maksymalnej grubości do 43 mm
Waga: 1,1 kg

 Karta gwarancyjna Pobierz

ramię mikrofonowe Saramonic SR-HC2

zacisk biurkowy „C-clamp”

adapter z gwintu 3/8″ na 5/8″

4 opaski zapinane na rzep