UwMic15

allegroceneo

Saramonic UwMic15 to wszechstronny i prosty w obsłudze zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku. Dzięki niemu osiągniesz transmisyjną jakość audio podczas realizacji filmów na YouTube, streamów online, wywiadów, a także występów scenicznych i konferencji. To świetny wybór zarówno dla amatorów i zawodowców. Odbiornik RX15 i nadajnik TX15 zasilane są popularnymi bateriami AA, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że rozładowany sprzęt opóźni pracę. Urządzenia szybko sparujesz za pomocą portów podczerwieni lub funkcji „Auto Scan”. W zestawie znajdziesz też mikrofon krawatowy, mocowania do paska i adapter umożliwiający instalację urządzeń na aparacie lub statywie. Pomogą również: zabezpieczenie przed przypadkowym wyłączeniem nadajnika oraz gniazda mini Jack 3,5 mm z blokadą wpięcia.

Lekki i funkcjonalny

Saramonic UwMic15 to lekkki i wszechstronny zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku składający się z nadajnika (TX15) i odbiornika (RX15). Czarne mikroporty zamknięte w wytrzymałych obudowach świetnie sprawdzą się podczas realizowania wywiadów, reportaży, vlogów, filmowania wesel lub transmisji webinarów. Odbiornik waży zaledwie 73 gramy, a nadajnik 65 gramów. Dzięki temu praca z systemem Saramonic UwMic15 będzie komfortowa i wygodna.

 

Wszystko, czego potrzebujesz

 

W zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów rozszerzających komfort Twojej pracy. Specjalny adapter pozwoli zamocować odbiornik na aparacie lub statywie. Z kolei mocowania do paska ułatwią szybkie i sprawne przepinanie nadajników podczas nagrywania wywiadów, lub reporterskich setek. Wszystkie gniazda mini Jack 3,5 mm wyposażono również w zabezpieczające blokady, które uchronią Cię przed niespodziewanym wypięciem przewodów od mikrofonów, słuchawek lub innych urządzeń podłączonych do tego wszechstronnego systemu. W zestawie nie zabrakło oczywiście mikrofonu krawatowego zabezpieczonego piankową osłoną, a także klipsa zapewniającego jego wygodne przypięcie do ubrania.

 

 

Sprawdzony sposób zasilania

Możliwe, że zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o naładowaniu sprzętu zasilanego z poziomu portu micro USB lub USB-C. Takie sytuacje mogą przyczynić się do opóźnień i przerw, które nie są mile widziane na planie filmowym lub podczas występów scenicznych. W niektórych sytuacjach pojemność wbudowanego akumulatora może również ograniczać czas pracy. Jeśli nie chcesz ryzykować, wybierz sprawdzone rozwiązania! Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 jest zasilany za pomocą popularnych baterii AA, które kupisz w niemal każdym kiosku, niezależnie od tego, w jakim kraju akurat przebywasz. W trosce o środowisko i wydatki możesz też wybrać akumulatory o tym samym kształcie. Sprawdzony przez lata system zasilania to gwarancja spokoju podczas zdjęć!

 

Wszystko zgodnie z planem

Ograniczona przestrzeń, ciasne ubranie, pod którym ukrywamy mikroport lub bogata gestykulacja rozmówcy – podczas nagrywania wywiadów czeka na Ciebie wiele pułapek, które mogą przyczynić się do nieoczekiwanego przerwania transmisji. W przypadku systemu Saramonic UwMic15 zadbano na szczęście o odpowiednie zabezpieczenia. Blokowane gniazda mini Jack 3,5 mm ochronią przewody przed przypadkowym wypięciem. To jednak nie wszystko. Bardzo przydatną funkcją jest również blokada włącznika uniemożliwiająca przypadkowe wyłączenie nadajnika.

Profesjonalny odsłuch zawsze pod ręką

Na obudowie odbiornika RX15 znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Możliwość monitorowania nagrywanych wywiadów, rozmów i wypowiedzi umożliwi skuteczne wychwycenie trzasków, szumów lub niepożądanych dźwięków, jakich często nie da się usłyszeć podczas pracy bez monitoringu. Odsłuch to również najlepszy sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek masz większą kontrolę nad realizowanym materiałem!

Możliwość rozszerzenia zestawu

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 można z łatwością rozszerzyć o dodatkowe elementy, zyskując jeszcze większą funkcjonalność. W osobnej sprzedaży dostępny jest m.in. specjalny nadajnik SR-XLR15, do którego wygodnie podłączysz urządzenia wykorzystujące gniazdo XLR. Świetnym wyborem dla wokalistów, prezenterów i dziennikarzy będzie również bezprzewodowy mikrofon SR-HM15. W połączeniu z nadajnikiem SR-XLR15 zyskasz wszechstronne narzędzie służące do nagrywania występów scenicznych!

Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (+/-3 dB)
Zakres częstotliwości: 555 MHz – 579 MHz
Zakres pracy: 70 metrów
Gniazdo wyjściowe: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom tłumienia: – 60 dBV
Liczba kanałów odbiornika: 16
Zasilanie: 2 baterie AA / akumulatory AA
Czułość: – 95 dBm
Gniazdo wejściowe: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom sygnały wyjściowego: – 60 dBV
Przesterowanie dźwięku: Nadajnik: < 0,25 % / Odbiornik: < 0,5%
Poziom tłumienia: – 60 dB
Odchylenie referencyjne: ±5 kHz (–60 dBV, wejście 1 kHz)
Referencyjny poziom tłumienia audio: -60 dBv (wejście Mic, tłumienie 0 dB)
Latencja: 10 ms
Antena: przewodowa 1/4 λ
Waga: odbiornik: 73 g  nadajnik: 65 g
Stosunek sygnału od szumu: > 70 dB
Czułość: – 95 dBm
Wymiary: Odbiornik: 180 x 64 x 23 mm Nadajnik: 180 x 64 x 49 mm

Instrukcja obsługi UwMic15 Pobierz

Zawartość zestawu:

1x odbiornik RX15
1 x nadajnik TX15
1 x mikrofon krawatowy
1 x osłona piankowa na mikrofon
1 x klips mikrofonowy
2 x mocowanie do paska
1 x adapter do mocowania na aparacie lub statywie
1 x kabel audio – mini Jack / XLR
1 x kabel mini Jack 3,5 mm / kabel mini Jack 3,5 mm

Karta gwarancyjna Pobierz