System UwMic9 Kit 4

allegroceneo
Mikrofony bezprzewodowe UwMi9

   UwMic9 Kit 4 to system bezprzewodowy, idealny do tworzenia reportaży i wywiadów. Główną zaletą systemu to szybkie parowanie odbiornika z mikrofonem. System posiada w oddzielnej ofercie dwa nadajniki do wyboru: TX9 – typowy „bodypack” oraz nadajnik XLR z zasilaniem phantom (+48V) – TX-XLR9. Zestawy UwMic9 będą kompatybilne z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku. Bez znaczenia czy posiadasz lustrzankę czy smartfona. Dokonaj odpowiedniego wyboru zestawów oraz akcesoriów, dostosowując wymarzoną konfigurację dla siebie!

Odbiornik RX9. Mózg całego systemu

  Zestawy UwMic9 to przede wszystkim odbiorniki. To one odpowiadają za przesyłanie dźwięku z nadajnika za pomocą częstotliwości radiowej UHF, przekazując sygnał do rejestracji przy pomocy odpowiedniego kabla. RX9 umożliwia korzystanie z funkcji takich jak: parowanie z nadajnikami przy pomocy funkcji „Auto scan” lub podczerwieni (IR), podłączenie słuchawek do monitorowania dźwięku oraz ustawienie optymalnej głośności całego systemu bezprzewodowego. Jeden odbiornik obsłuży jednocześnie 2 nadajniki, umożliwiając wybór spośród 96 kanałów transmisji. Odporność odbiornika zapewnia trwała,  w pełni metalowa obudowa, która chroni przed uszkodzeniem w czasie użytkowania.  

 

kanałów transmisji do wyboru

zasilanie bateriami typu AA

dwie grupy nadajników

połączenie z nadajnikiem jedną funkcją

Mikrofon HU9 z wbudowanym nadajnikiem.

Mikrofon sceniczny HU9 wykonany został z materiałów najwyższej jakości. Aluminiowa obudowa zapewnia dużą wytrzymałość, przy zachowaniu niskiej wagi. Stalowa siatka oraz wewnętrzna osłona przeciwwietrzna zabezpieczają przetwornik mikrofonu przed uszkodzeniami i zakłóceniami. Saramonic HU9 wyposażony został w czytelny wyświetlacz LED, funkcję łatwej synchronizacji z odbiornikiem oraz przełącznik mocy sygnału radiowego. Mikrofon umożliwia zablokowanie włącznika, aby wyeliminować możliwość przypadkowego wyłączenia mikrofonu w trakcie użytkowania. Mikrofon jest dedykowany do bezprzewodowej współpracy w systemie UwMic9 z odbiornikiem Saramonic RX9.

 

Łącz ze sobą

więcej możliwości

 
 Jeden odbiornik systemu umożliwia obsługę jednocześnie dwóch nadajników. Jeżeli Twoje działania wymagają większej liczby nadajników, doposaż się w kolejny zestaw systemu i połącz odbiorniki do urządzenia audio. Dostępne adaptery umożliwiają połączenie dwóch odbiorników do jednego źródła dźwięku. Podczas korzystania z większej liczby nadajników trzeba pamiętać o ustawieniu innej częstotliwości w każdym z nich.

Solidarny z każdym urządzeniem

Wsparcie systemu UwMic9 to kolejna jego zaleta. W całej gamie dostępnych produktów znajdziesz niezbędne akcesoria. Część nich znajduje się w rozbudowanych zestawach, a także w ich pojedynczych elementach. Niektóre z nich dostępne są poza zestawem jak np. akcesoria do urządzeń mobilnych. Masz iPhone’a, smartfona z gniazdem USB typu C? Żaden problem. Wyposaż w dostępne połączenia kompatybilne z Twoim sprzętem. 

Ilość kanałów: 96
Ilość grup: 2
Częstotliwość pracy: 514 MHz – 596 MHz
Czułość: -95 dBm
Stosunek sygnału do szumu(SNR): 70 dB
Odchylenie referencyjne:  ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz
Poziom wyjściowy słuchawek: 30mW (16Ω)
Poziom wyjściowy audio:
-60dBV
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (± 3 dB)
Zasilanie:

nadajnik: 2 baterie typu AA

odbiornik: 2 baterie typu AA

Waga:

nadajnik: 260 g

odbiornik: 275 g

Wymiary:

nadajnik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

odbiornik: 6,4 x 8,7 (+antena 10,5 cm) x 2,5 cm

Instrukcja obsługi systemu UwMic9 Pobierz

Instrukcja obsługi miksera i odbiornika SP-RX9 Pobierz

Instrukcja obsługi odbiornika RX-XLR9 Pobierz

Karta gwarancyjna Pobierz