UwMic9S

allegroceneo

Niech dźwięk w Twoich materiałach wideo wkroczy na zupełnie nowy poziom! 

Saramonic UwMic9S to ulepszona wersja flagowego zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku UwMic9, który w ostatnich latach podbił świat streamów online, konferencji, produkcji YouTube, wywiadów oraz vlogów, realizowanych zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących twórców. Nowe funkcje rozszerzają możliwości pracy z dźwiękiem i umożliwią tworzenie jeszcze lepszych filmów, audycji i podcastów! Odbiornik RX9S i dwa nadajniki TX9S, które znajdziesz w zestawie, wyposażono w pojemne wbudowane baterie, które zapewnią aż 8 godzin nieprzerwanej pracy. Nowością są również fizyczne przełączniki wyciszające nagrywanie z poszczególnych źródeł dźwięku, dodatkowe wejścia audio, a także odkręcane anteny, które możesz ustawić w dowolnym kierunku, zapewniając sobie najwyższą jakość transmisji. Nowoczesne podzespoły zamknięto w solidnej i lekkiej obudowie wykonanej z najwyższej jakości stopów aluminium. Dzięki temu mikroporty nie tylko profesjonalnie wyglądają, ale są również odpowiednio chronione przed obiciami i upadkami. Z myślą o nagrywaniu wymagających dialogów, do zestawu dołączono też profesjonalny mikrofon krawatowy Saramonic DK3A, zapewniający idealną jakość dźwięku. Wszystkie urządzenia i akcesoria zamknięto w pancernej walizce, która ułatwi transport i przechowywanie.

Dodatkowe źródło dźwięku

Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S przekonasz się o tym, jak profesjonaliści realizują wielowarstwowe nagrania wykorzystujące kilka ścieżek audio. Odbiorniki RX9S wyposażono bowiem w dodatkowe gniazdo mini Jack 3,5 mm, do którego możesz podłączyć dodatkowy mikrofon lub inne źródło sygnału. W ten sposób z łatwością uzupełnisz swoje nagrania o muzykę tła lub dodatkowe efekty dźwiękowe. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby do gniazda „Mic / Line” podłączyć jeszcze jeden mikrofon i powiększyć liczbę gości zaproszonych do Twojego programu!

  

Zapomnij o bateriach!

Odbiornik i nadajniki wchodzące w skład zestawu UwMic9S Kit2 wyposażono w pojemne akumulatory, które zapewniają do 8 godzin nieprzerwanej transmisji dźwięku. Koniec z kupowaniem baterii „paluszków” w drodze na plan filmowy! Jeśli nagrania się przedłużą, a któryś z mikroportów poinformuje Cię o konieczności uzupełnienia mocy za pomocą wskaźnika LED, po prostu podłącz urządzenie do powerbanku, komputera lub ładowarki za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C. Tak, odbiornik RX9S i nadajniki TX9S możesz ładować w trakcie pracy, a cały proces potrwa zaledwie od 1 do 2 godzin!

Jeszcze więcej możliwości nagrywania

Dodatkowe źródła dźwięku podłączone do odbiornika do dla Ciebie wciąż za mało? Wybierając zestaw Saramonic UwMic9S możesz rozszerzyć swój miks o kolejne ścieżki audio! Obydwa nadajniki TX9S wyposażono w dodatkowe wejście liniowe, które umożliwi podłączenie drugiego mikrofonu lub odtwarzacza muzyki. Dzięki temu Twój sprzęt może rozwijać się razem z Twoją wiedzą i nowymi umiejętnościami realizacyjnymi, bez konieczności inwestowania w nowe urządzenia!

 

Zapewnij sobie profesjonalny odsłuch

Na obudowie odbiornika RX9S znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, do którego możesz podłączyć słuchawki. Możliwość monitorowania nagrywanych rozmów, wywiadów i wypowiedzi to sprawdzony sposób na wychwycenie trzasków, szumów i innych niepożądanych dźwięków, które trudno jest usłyszeć gołym uchem. Profesjonalny odsłuch pozwala również skutecznie wyeliminować przejęzyczenia lub pomyłki. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek późniejszy montaż filmów lub podcastów będzie znacznie prostszy, ponieważ przykre niespodzianki związane z dźwiękiem zostaną usunięte już na etapie nagrań!

Pełna kontrola nad źródłami dźwięku

Na obudowie odbiornika RX9S umieszczono fizyczne przełączniki ON-OFF. Dzięki nim w ciągu jednej sekundy aktywujesz lub wyciszysz dźwięk pochodzący z wybranego źródła. Brak konieczności wchodzenia w menu urządzenia i szukania odpowiednich funkcji na ekranie to jeszcze wygodniejsza praca na planie! Co więcej, dzięki kolorowym diodom LED zastosowanym na odbiorniku możesz też szybko sprawdzić, czy któryś z nadajników jest wyłączony lub wyciszony!

Błyskawiczna synchronizacja

Zależy Ci na ekspresowym zestrojeniu fal odbiornika i nadajników? Po prostu zbliż do siebie urządzenia, wykorzystując porty podczerwieni (RF) lub skorzystaj z funkcji „Auto Scan”. Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, nadajniki i odbiornik wykryją swoją obecność i dostroją się do optymalnych częstotliwości. Gdy nagrywasz vlogi, wywiady, podcasty lub filmy dokumentalne, liczy się każda sekunda! Z zestawem do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Twoi rozmówcy nigdy nie będą rozpraszani nieoczekiwanymi przerwami w nagraniach!

Zero szumów!

Gwar ulicy, wiatr lub sąsiedzi, którzy od kilku miesięcy nie mogą skończyć remontu, nigdy więcej nie zakłócą Twoich nagrań. Wszystko za sprawą specjalnego trybu „low-cut”, który oferuje zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S. Dzięki innowacyjnej technologii niskie częstotliwości mogą zostać obcięte, zmniejszając tym samym poziom niepożądanego hałasu rejestrowanego przez mikrofon. Nagrywany głos stanie się przez to wyraźniejszy, a wszystkie momenty, w których Ty lub Twoi rozmówcy przestajecie mówić, nie będą zakłócane przez szumy!

Transmisja analogowa: 2.4 MHz
Typ transmisji: UHF
Modulacja: GFSK
Zakres pracy: 100 metrów
Gniazdo wejściowe RX: mini Jack 3,5 mm TRS (Mic / Line)
Gniazdo wyjściowe RX: 2x mini Jack 3,5 mm TRS
Gniazdo słuchawkowe RX:  mini Jack 3,5 mm 
Gniazdo mikrofonowe TX: mini Jack 3,5 mm
Gniazdo liniowe TX: mini Jack 3,5 mm
Poziom wyjściowy audio: -60 dBV (wejście Mic, tłumienie 0 dB)
Czułość: -95 dB
Wymagania dotyczące zasilania: wbudowany akumulator litowo-jonowy lub USB-C DC 5V
Żywotność baterii: około 8 godzin
Pojemność baterii: : 2000 mAh
Latencja: 12 ms
Przesterowanie dźwięku: < 0,2%
Waga:

odbiornik: 193 g

nadajnik: 157 g

Stosunek sygnału od szumu (SNR): > 75dB
Wymiary: 220 x 64 x 25 mm

Instrukcja obsługi UwMic9S Pobierz

mini Jack 3,5 mm TRS / mini Jack 3,5 mm TRS

kabel do połączenia odbiornika

z Twoim urządzeniem do rejestracji dźwięku

 

mini Jack 3,5 mm TRS / XLR

kabel do połączenia odbiornika z profesjonalnymi wejściami XLR

mikrofon krawatowy DK3A

mikrofon krawatowy do połączenia z nadajnikiem wraz z akcesoriami

kabel USB/USB-C

kabel USB-A/USB typu C do ładowania elementów systemu Blink500

SR-C2004 z mini Jack TRS/ 2x mini Jack TRS

rozgałęźnik z mini Jack 3,5 mm TRS na 2x mini Jack 3,5 mm TRS

walizka transportowa

wodoodporna walizka transportowa

Karta gwarancyjna Pobierz

DANE KONTAKTOWE


Foxfoto
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź
tel. 42 252 99 95
e-mail: info@saramonic.pl


Polityka prywatności

BĄDŹ NA BIEŻĄCO


https://www.youtube.com/channel/UC9PID9rTDpWKap8SYsdsESQ?view_as=subscriber