Vlink2 Kit2

allegroceneo

Saramonic Vlink2 to wszechstronny i prosty w obsłudze zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku. To idealny wybór dla osób, które publikują na YouTube, pracują w telewizji, współtworzą konferencje lub występy sceniczne, a także nagrywają streamy, wywiady lub podcasty. Rewolucyjna funkcja „talkback” pozwala na dwukierunkową komunikację głosową. Osoba występująca przed kamerą może oddalić się nawet o 100 metrów od operatora i wciąż być z nim w kontakcie! Odbiornik pozwala również w wygodny sposób monitorować nagrania z poziomu słuchawek. Jedno ładowanie mikroportów z poziomu portów USB-C z powodzeniem wystarczy na cały dzień zdjęciowy. W zestawie nie zabrakło też profesjonalnych mikrofonów krawatowych Saramonic DK3, walizki transportowej i szeregu przydatnych akcesoriów oraz przewodów.

Mnogość zastosowań

Saramonic Vlink2 to mały i lekki zestaw dla twórców video, którzy chcą w wygodny sposób rejestrować dźwięk o emisyjnej jakości, za pomocą aparatów, kamer, smartfonów lub recorderów audio. Pakiet obejmujący odbiornik, 2 nadajniki, mikrofony krawatowe i dodatkowe akcesoria idealnie sprawdzi się podczas nagrywania webinarów, streamów i transmisji live, tworzenia treści z myślą o platformach TikTok, Snapchat lub Instagram, a także realizowania vlogów i materiałów telewizyjnych. Zestaw Saramonic Vlink2 wykorzystasz wszędzie tam, gdzie będzie trzeba nagrać dźwięk z dwóch niezależnych źródeł (np. wywiad). Mikroporty są ultralekkie, dzięki czemu z łatwością zabierzesz je w każdą podróż!

Emisyjna jakość dźwięku

 

W zestawie Saramonic Vlink2 (Kit2) znajdziesz dwa wysokiej jakości mikrofony krawatowe Saramonic DK3, które za pomocą blokowanych wtyków wepniesz w nadajniki. Takie połączenie znacząco utrudni przypadkowe wypięcie przewodu z gniazda. Mikrofony zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nagrywaniu głosu, dzięki czemu zapewniają wyraźne i pełne brzmienie. Dookolna charakterystyka pozwala zbierać dźwięk w 360º zapewniając emisyjną jakość audio.

 

 

Sprawdzony sposób zasilania

Możliwe, że zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o naładowaniu sprzętu zasilanego z poziomu portu micro USB lub USB-C. Takie sytuacje mogą przyczynić się do opóźnień i przerw, które nie są mile widziane na planie filmowym lub podczas występów scenicznych. W niektórych sytuacjach pojemność wbudowanego akumulatora może również ograniczać czas pracy. Jeśli nie chcesz ryzykować, wybierz sprawdzone rozwiązania! Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 jest zasilany za pomocą popularnych baterii AA, które kupisz w niemal każdym kiosku, niezależnie od tego, w jakim kraju akurat przebywasz. W trosce o środowisko i wydatki możesz też wybrać akumulatory o tym samym kształcie. Sprawdzony przez lata system zasilania to gwarancja spokoju podczas zdjęć!

 

Wszystko zgodnie z planem

Ograniczona przestrzeń, ciasne ubranie, pod którym ukrywamy mikroport lub bogata gestykulacja rozmówcy – podczas nagrywania wywiadów czeka na Ciebie wiele pułapek, które mogą przyczynić się do nieoczekiwanego przerwania transmisji. W przypadku systemu Saramonic UwMic15 zadbano na szczęście o odpowiednie zabezpieczenia. Blokowane gniazda mini Jack 3,5 mm ochronią przewody przed przypadkowym wypięciem. To jednak nie wszystko. Bardzo przydatną funkcją jest również blokada włącznika uniemożliwiająca przypadkowe wyłączenie nadajnika.

Profesjonalny odsłuch zawsze pod ręką

Na obudowie odbiornika RX15 znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Możliwość monitorowania nagrywanych wywiadów, rozmów i wypowiedzi umożliwi skuteczne wychwycenie trzasków, szumów lub niepożądanych dźwięków, jakich często nie da się usłyszeć podczas pracy bez monitoringu. Odsłuch to również najlepszy sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek masz większą kontrolę nad realizowanym materiałem!

Możliwość rozszerzenia zestawu

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic15 można z łatwością rozszerzyć o dodatkowe elementy, zyskując jeszcze większą funkcjonalność. W osobnej sprzedaży dostępny jest m.in. specjalny nadajnik SR-XLR15, do którego wygodnie podłączysz urządzenia wykorzystujące gniazdo XLR. Świetnym wyborem dla wokalistów, prezenterów i dziennikarzy będzie również bezprzewodowy mikrofon SR-HM15. W połączeniu z nadajnikiem SR-XLR15 zyskasz wszechstronne narzędzie służące do nagrywania występów scenicznych!

Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 18 kHz (+/-3 dB)
Zakres częstotliwości: 555 MHz – 579 MHz
Zakres pracy: 70 metrów
Gniazdo wyjściowe: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom tłumienia: – 60 dBV
Liczba kanałów odbiornika: 16
Zasilanie: 2 baterie AA / akumulatory AA
Czułość: – 95 dBm
Gniazdo wejściowe: mini Jack 3,5 mm TRS
Poziom sygnały wyjściowego: – 60 dBV
Przesterowanie dźwięku: Nadajnik: < 0,25 % / Odbiornik: < 0,5%
Poziom tłumienia: – 60 dB
Odchylenie referencyjne: ±5 kHz (–60 dBV, wejście 1 kHz)
Referencyjny poziom tłumienia audio: -60 dBv (wejście Mic, tłumienie 0 dB)
Latencja: 10 ms
Antena: przewodowa 1/4 λ
Waga: odbiornik: 73 g  nadajnik: 65 g
Stosunek sygnału od szumu: > 70 dB
Czułość: – 95 dBm
Wymiary: Odbiornik: 180 x 64 x 23 mm Nadajnik: 180 x 64 x 49 mm

Instrukcja obsługi UwMic15 Pobierz

Zawartość zestawu:

1 x odbiornik Vlink2 RX
2 x nadajnik Vlink2 TX
2 x mikrofon krawatowy Saramonic DK3
1 x słuchawka z mikrofonem („talkback” + monitoring)
3 x przewód USB-C / USB-A (ładowanie)
1 x przewód Mini Jack 3,5 mm TRS z blokadą (łączność z aparatem)
1 x przewód Mini Jack 3,5 mm TRRS z blokadą (łączność ze smartfonem)
1 x adapter umożliwiający montaż odbiornika na zimnej stopce
4 x odpinana antena
3 x uchwyt umożliwiający montaż mikroportu na pasku
1 x walizka transportowa

Karta gwarancyjna Pobierz